Петро Порошенко
Петро Порошенко фото Ірини Геращенко / Facebook

Порошенко веде переговори в Страсбурзі про посилення санкцій проти Росії

Читайте по-русски
На зустрічі були присутні представники всіх ключових політичних груп і різних країн, серед них 4 колишні прем'єри, 3 міністри закордонних справ, кілька ексміністрів оборони

У Страсбурзі на зустрічі з новими представниками неформальної групи дружби, в якій є багато лобістів України, Петро Порошенко підняв питання російської агресії та спроби РФ уникнути покарання за вчинені злочини. Про це повідомила кандидат в депутати від партії "ЄС" Ірина Геращенко в своєму Facebook.

"Петро Порошенко і команда "Європейської Солідарності" напередодні дебатів і прийняття резолюції по політичним в‘язням і військовополоненим РФ спілкується з євродепутатами, аби максимально жорстко зафіксувати в документі російську агресію", – написала Геращенко.

За її словами, Порошенко підняв питання російської агресії, невиконання Росією рішень морського трибуналу щодо моряків та закликав посилити азовський пакет санкцій. Також звучала тема стосовно енергетичних ризиків "Північного потоку-2".

"Обговорено кілька цікавих ідей – запрошення української молоді стажерами в Європарламент, координація і кооперація зусиль у боротьбі з російською пропагандою", – йдеться в повідомленні.

Геращенко розповіла, що на зустрічі були присутні представники всіх ключових політичних груп і різних країн, серед них 4 колишні прем'єри, 3 міністри закордонних справ, кілька ексміністрів оборони.

"Порошенко ще раз зазначив, що планує бути депутатом Європарламенту. Й тому мета нашої партії –вступ України до ЄС і НАТО. Серед спільних викликів, які обговорювалися – питання екології, енергобезпеки, боротьба з фейк-ньюс. Але ключове – військова російська агресія на Донбасі, звільнення полонених. Порошенко і наша партія запросили європейських колег відвідати Донбас, побачити наслідки війни", – повідомила вона.

Нагадаємо, 17 липня команда "Європейської солідарності" на чолі з Петром Порошенком вирушила до Страсбурга для проведення стратегічних переговорів із європейськими партнерами. 

Попередній матеріал
У школах почнуть показувати учням вітчизняні фільми – подробиці
Наступний матеріал
"Продемонстрували зневагу до України", – Климпуш-Цинцадзе про приїзд на Закарпаття делегацій із Угорщини
Loading...

Петро Порошенко в Страсбурзі розповідає про підсумки зустрічей в Європарламенті – брифінг

Бірюков вказав на сумнівні моменти в заявах глави ДБР Романа Труби

Порошенко не отримував жодної повістки від ДБР – заява "ЄС" щодо дій Портнова та Держбюро розслідувань

Порошенко очолив рейтинг ефективності роботи президентів України

"Труба не володіє ситуацією в очолюваному ним відомстві", – адвокат щодо виклику Порошенка в ДБР

Всеукраїнська акція "Мова об'єднує": виступи Порошенка та Парубія – відео