Іванна Климпуш-Цинцадзе 5 канал

"Продемонстрували зневагу до України", – Климпуш-Цинцадзе про приїзд на Закарпаття делегацій із Угорщини

  Читайте по-русски
  Посадовець стверджує, що всі спроби України налагодити діалог, базуючись на взаєморозумінні та повазі, наштовхувалися на мову ультиматумів

  Віцепрем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе на своїй сторінці у Facebook повідомила, що приїзд угорських делегацій та голови МЗС Угорщини Петера Сійярто на Закарпаття у розпал виборчої кампанії є неприкритим втручанням у внутрішні справи України.

  "Це грубе порушення українського законодавства, яке прямо забороняє участь іноземців у передвиборчій агітації, зокрема у публічних заходах. Візит відбувався, незважаючи на наполегливі рекомендації МЗС України утриматися від подібних кроків до завершення парламентських виборів", – йдеться у тексті повідомлення.

  За її словами, "угорська влада продемонструвала зневагу до України як партнера, до її суверенітету та законів".

  Віцепрем'єр-міністр стверджує, що всі спроби України налагодити діалог, базуючись на взаєморозумінні та повазі, наштовхувалися фактично на мову ультиматумів.

  "Мої візити на Закарпаття та відвертість викликали незадоволення у тих, хто бажав там просто закрити очі на проблему. Сьогодні ігнорування рівнозначне зраді національних інтересів. У майбутній Верховній Раді докладу всіх зусиль, щоб Закарпаття залишалося у центрі уваги Парламенту та Уряду", – підсумувала вона.

  Як відомо, 21 липня в Україні відбудуться парламентські вибори, і лідери угорських організацій Закарпаття балотуються за мажоритарними округами.

  Раніше угорський уряд заявив про подальше блокування перемов між Україною та НАТО.

  Попередній матеріал
  Порошенко веде переговори в Страсбурзі про посилення санкцій проти Росії
  Наступний матеріал
  Ми продовжуємо боротися за Україну на зовнішньополітичному фронті – Порошенко у Страсбурзі
  Loading...

  Іванна Климпуш-Цинцадзе в програмі "Інформаційний вечір" – трансляція

  Климпуш-Цинцадзе: Україна запропонує Євросоюзу переглянути Угоду про асоціацію

  Місія МВФ прибуде в Україну в кінці травня – віце-прем'єр

  У програмі Зеленського немає жодного слова про європейську інтеграцію України чи щодо угоди про асоціацію – Климпуш-Цинцадзе

  Як європейські дипломати оцінюють те, що Зеленський не виходить до преси і не спілкується з виборцями – Климпуш-Цинцадзе розповіла

  "Інформаційний вечір": інтерв'ю з Іриною Бекешкіною, Іриною Луценко та Іванною Климпуш-Цинцадзе – завершено