Україна ЄС facebook.com/petroporoshenko

Климпуш-Цинцадзе: Україна запропонує Євросоюзу переглянути Угоду про асоціацію

  Читайте по-русски
  Це пов'язано з розвитком як ринку, так і права Європейського Союзу

  Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявляє, що Україна запропонує Європейському Союзу переглянути Угоду про асоціацію від 2014 року у зв'язку зі зміною правового регулювання і розвитком ринку в ЄС, а також зміною структури української економіки. Про це урядовець повідомила на прес-конференції в Києві, передає "УНІАН".

  Зокрема, на запитання, чи відбувалися контакти з командою новообраного президента Володимира Зеленського щодо можливої зміни Угоди про асоціацію Україна – ЄС, віце-прем'єр-міністр відповіла: "Ні, ми не вели розмов із представниками команди Зеленського, тим більше, ні про зміну Угоди, ні про якісь інші речі. Я сподіваюся, що дійсно команда новообраного президента буде зацікавлена почути рекомендації, які напрацьовані урядом... щодо європейської інтеграції".

  "У 2020 році ми дійсно маємо можливість після введення Угоди в дію – вперше за п'ять років – ми маємо можливість говорити про її перегляд", – наголосила Климпуш-Цинцадзе.

  У зв'язку з цим вона зауважила, що необхідно буде працювати з колегами з різних міністерств, щоб запропонувати Євросоюзу бачення України щодо такого перегляду, адже в Україні змінилася структура економіки, а в ЄС – правове регулювання в різних галузях.

  "Окремо ми зараз ведемо розмову щодо цифрового ринку, і там суттєво змінилося правове регулювання в Європейському Союзі. В цифровій галузі, коли Україна підписувала Угоду і вела перемовини про Угоду, там було три регламенти в ЄС і ніяких директив, які би врегулювали цей ринок. І тому для нас це зараз принципово – погодити нашу спільну роботу над цим", – наголосила Климпуш-Цинцадзе.

  Вона додала: "Тому дійсно, будемо пропонувати перегляд, але на основі нашого національного інтересу, на основі також того, як розвивається і ринок, і право Європейського Союзу".

  Нагадаємо, Климпуш-Цинцадзе заявляла, що у програмі Зеленського немає жодного слова про європейську інтеграцію України чи щодо угоди про асоціацію.

  Попередній матеріал
  У 2019 році попит на електрокари в Україні зріс на 67%
  Наступний матеріал
  В Україні успішно випробували деталь нової ракети "Циклон-4"
  Loading...

  Черговий напад на євроактивістів: у волонтерки чоловік намагався відібрати бланки із підписами за вступ до НАТО та ЄС

  Заявку на приєднання до Євросоюзу Україна подасть у 2024 році – Порошенко

  В Україні мають намір заборонити випробування косметики на тваринах

  Коньяк по-новому: українцям пропонують проголосувати за нову назву

  День Гідності та Свободи: як шість років тому розпочався Євромайдан

  В Україні хочуть перейменувати "Шампанське" і "Коньяк"