unian.net

У 2019 році попит на електрокари в Україні зріс на 67%

Читайте по-русски
Тільки за квітень 2019 року українці поставили на облік 535 електромобілів

У січні-квітні 2019 року продажі електромобілів в Україні зросли на 73% – до 1914 автівок (порівняно з аналогічним періодом минулого року), з них у квітні поставлено на облік 535 електромобілів, що на 67% більше, ніж у квітні 2018 року. Про це повідомляє асоціація "Укравтопром".

"У квітні українці поставили на облік 535 автомобілів, що працюють виключно на електротязі, – 495 легкових і 40 комерційних авто. Таким чином, у порівнянні з квітневим результатом минулого року, попит на електромобілі в Україні зріс на 67%... При цьому, практично однаково збільшилися реєстрації як легкових, так і комерційних електромобілів – на 67,2 та 66,7% відповідно", – йдеться у повідомленні.

В асоціації зазначили, що в основному український парк електромобілів продовжує поповнюватися за рахунок імпортного секонд-хенду. У квітневих реєстраціях частка імпортованих машин із пробігом становила 91%, тоді як рік тому цей показник дорівнював 82%.

Найбільш популярними моделями автомобілів із нульовим рівнем викидів минулого місяця були: NISSAN Leaf, TESLA Model S, RENAULT Kangoo, RENAULT Zoe, JAGUAR I-Pace.

Всього за січень – квітень 2019 року українські номери отримали 1914 електромобілів, що на 73% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як відомо, у 2018 році українці придбали 5,3 тисяч електромобілів, що майже вдвічі більше, ніж у 2017-му.

Як повідомляв 5.UA, стало відомо, які електрокари найчастіше купують в Україні. Експерти оприлюднили рейтинг. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

Виклик паливним авто: Як виглядає новий електрокар Tesla Roadster – фото

/
Маск_Tesla Roadster
/
Маск_Tesla Roadster
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"За суржик покарань не буде": у Верховній Раді роз’яснили деталі мовного закону
Наступний матеріал
Климпуш-Цинцадзе: Україна запропонує Євросоюзу переглянути Угоду про асоціацію
Loading...