www.youtube.com

Черговий напад на євроактивістів: у волонтерки чоловік намагався відібрати бланки із підписами за вступ до НАТО та ЄС

На її думку, вона стала жертвою політичних переконань нападника

Волонтер, яка збирала підписи за вступ України до НАТО та Європейського Союзу у Львові стала жертвою нападу з боку кремезного чоловіка, який намагався відібрати в неї бланки з підписами та сфотографувати особисту інформацію людей, які зазначені в них. Про таке повідомила "Четверта студія".

Ярина – громадський діяч та волонтер, яка постраждала від агресії чоловіка розповіла, що з друзями просто збирала підписи за вступ України у НАТО та Європейський Союз. Вона додала, що ще ніколи не було жодних передумов для таких прецедентів, який трапився з нею.

"Я спілкувалась з людьми, які погоджувались залишити свій підпис, які ознайомлювались із шапкою бланку. Я дякувала їм за участь в акції та йшла далі до інших людей. Якщо людина була проти – також дякувала, вибачалась, що забрала їхній час. Проте з цим чоловіком вийшло абсолютно протилежна історія. Я підійшла до дверей – вийшла жіночка і сказала почекати декілька хвилин. Пізніше вийшов чоловік у домашньому одязі, що мене трохи здивувало. Він також попросив почекати кілька хвилин, додавши, що повернеться. Після того, як він вийшов знову, то взяв у руки шапку бланків, почав з усім ознайомлюватись. Через декілька хвилин він витягує телефон і починає фотографувати. Звісно, він не мав права цього робити, оскільки на бланках є особиста інформація людей: прізвища, імена, номер телефону, домашні адреси…", – розповіла активістка.

Проте Ярина змогла відібрати бланки в цього кремезного чоловіка.

"Дякувати Богу, мені це вдалось. Проте якось він зумів зафіксувати на камеру частину бланку. Мені дуже шкода і соромно перед усіма людьми, чиї прізвища потрапили в кадр та облетіли Facebook", – сказала волонтер.

На її думку, вона стала жертвою власних політичних переконань цього чоловіка, а також дивується з того, як добру справу можуть перекрутити на власний лад у соціальних мережах.

"Ми прагнемо кращої долі для нашої держави, прагнемо покращення рівня якості життя, ми прагнемо того, щоб наша держава була захищеною від зовнішнього агресора", – наголосила Ярина.

Слід зазначити, що днями Львів сколихнула інформація про те, що ніби "агітатори Порошенка" вриваються в приватні оселі львів'ян і вимагають ставити підписи за вступ України у Європейський Союз та НАТО. Інформацію одразу "підхопили" окремі медіа як історію для розведення дискусій в інтернеті.

Як повідомляв 5.UA, у Кропивницькому напали на представника громадянської мережі "Опора" – Євгену Гурницькому завдали тілесних ушкоджень. Він є громадським омбудсменом із захисту виборчих прав.

Попередній матеріал
"Не можна торгуватися стратегічним курсом": Гопко розповіла, як Рада готується до голосування за зміни в Конституції
Наступний матеріал
Брифінг представників МВС щодо порушень виборчого законодавства і підкупу виборців – відео
Loading...

Заявку на приєднання до Євросоюзу Україна подасть у 2024 році – Порошенко

"Не можна торгуватися стратегічним курсом": Гопко розповіла, як Рада готується до голосування за зміни в Конституції

"Людина, яка несла в собі добро": відомого львівського журналіста Романа Лемеху провели в останню путь

Курс України в НАТО та ЄС: Рада розгляне зміни до Конституції 7 лютого

Набув чинності наказ, що дозволяє напряму закуповувати озброєння за кордоном

Столтенберг розповів, чи буде НАТО розміщуватиме ядерні ракети в Європі