Оксана Юринець
Оксана Юринець фото Солідарність

"Люди, які відстоюють євроінтеграцію України, потребують захисту": у БПП відреагували на побиття активістки

  Депутатка нагадала, що на Революцію Гідності, українці вийшли саме через відмову тодішнього керівництва країни від курсу на Європейську інтеграцію

  Через чотири роки після Революції Гідності, люди, які відстоюють рух України до ЄС і НАТО, потребують захисту. Про це, на своїй сторінці у Facebook написала народний депутат фракції Партії "Блок Петра Порошенка" Оксана Юринець, коментуючи побиття громадської активістки у Львові, яка проводила збір підписів за вступ України до НАТО та Євросоюзу.

  "Саме так, а не інакше розцінюю ситуацію, що сталась днями у Львові з дівчиною-волонтеркою, якій "дісталося" за прохання поставити підпис під зверненням щодо необхідності вступу України у НАТО та ЄС. Чоловік з явно схибленими політичними фантазіями, який власне і "прикладався руками" до студентки порозказував таких речей, що уява автоматично змальовувала якогось кремезного тирана, але аж ніяк не тендітну молоду людину", – написала Оксана Юринець.

  Депутатка також нагадала, що на Революцію Гідності, українці вийшли саме через відмову тодішнього керівництва країни від курсу на Європейську інтеграцію.

  "Людям, які вийшли за правду, свободу, європейські цінності, деякі суди намагалися білими нитками пришити будь-що, аби зламати", – зазначила народний депутат.

  Прикро, пише Оксана Юринець, що у 2019-му році, на порозі голосування Верховною Радою змін до Конституції щодо закріплення курсу нашої держави на НАТО та ЄС є люди, які розмінюють це питання на власні політичні амбіції.

  "Яким ця тема неприємна і не близька. Які готові навіть жінку образити лиш би мати з чим потім повиступати у соціальних мережах. Вкотре за останні дні повторюся: НАТО і ЄС – це не про президентські вибори. НАТО і ЄС – це не на короткий період. Євроатлантична інтеграція України – це на довге майбутнє. Це про безпеку, цінності і розвинуту економіку. Де немає місця таким от історіям!", – наголосила Оксана Юринець.

  Попередній матеріал
  Справа Катерини Гандзюк: голова Херсонської облради Мангер заявив, що готовий піти з посади – подробиці
  Наступний матеріал
  Порошенко назвав сфери, через які Путін підриватиме стабільність в Україні
  Loading...