Twitter / Петро Порошенко

Курс України в НАТО та ЄС: Рада розгляне зміни до Конституції 7 лютого

Рішення потребує 300 голосів парламентарів

Розгляд одного з ключових законопроектів – про внесення змін до Конституції щодо курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС та НАТО – відбудеться вже цього четверга, 7 лютого, у парламенті. Про це під час засідання погоджувальної ради повідомив спікер Верховної Ради.

Андрій Парубій закликав депутатів максимально мобілізуватися та підтримати документ. Голосування, яке запланували на четвер – третє і заключне. Воно потребує трьохсот голосів народних обранців.

"Це буде заключне, третє голосування, яке потребує 300 голосів. І тому я звертаюся до всіх фракцій до максимальної мобілізації в цей день, це принципове питання. Це важливе і позиціонування України і доведення незворотності нашого шляху до НАТО та ЄС. І я буду пропонувати, щоб ми в четвер розпочали нашу роботу зі змін до КУ", – заявив Парубій.

Уже завтра стартує перший пленарний тиждень нової 10 сесії парламенту 8 скликання. Окрім змін до основного закону, депутати планують розглянути також питання з блоку нацбезпеки, паливно-енергетичного комплексу та знову взятися за перейменування Дніпропетровської області.

Нагадаємо, 20 вересня торік парламент спрямував до Конституційного Суду для отримання висновку проекту закону про курс держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору.

22 листопада Конституційний Суд надав позитивну відповідь щодо законопроекту і цього самого дня народні депутати ухвалили його.

Попередній матеріал
Тактика маскування: як на Приазовському напрямку ворог намагається приховати розташування своїх снайперів
Наступний матеріал
Червоне м’ясо та алкоголь: лікар назвав продукти, які можуть викликати рак

США і Євросоюз посилять санкції, якщо РФ не звільнить українських моряків – Волкер

Набув чинності наказ, що дозволяє напряму закуповувати озброєння за кордоном

Столтенберг розповів, чи буде НАТО розміщуватиме ядерні ракети в Європі

Євросоюз чекає негайного визволення Гриба та Бекірова – заява

АМКУ визнав Укрзалізницю монополістом: що пропонує комітет

У Євросоюзі хочуть спростити візовий режим для короткострокових поїздок