Володимир Зеленський
Володимир Зеленський @zelenskiy_official / Instagram

Як європейські дипломати оцінюють те, що Зеленський не виходить до преси і не спілкується з виборцями – Климпуш-Цинцадзе розповіла

Читайте по-русски
Європейських партнерів, зокрема, дивує, що Зеленський не приходить на дебати

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе розповіла, як ситуацію перед ІІ туром виборів  Україні оцінюють у Європі.

"Будь-які наші партнери уникають того, щоб говорити про свої оцінки поведінки кандидатів у президенти, тому що вони все одно відчувають відповідальність, адже представляють свої країни. Але все одно вони із здивуванням констатують те, що людина (Зеленський – ред.) не виходить на дебати, те, що людина не виходить до преси, те, що кандидат не спілкується взагалі з виборцем, із кожним виборцем. Тобто очі в очі розмови з виборцями розмови немає. І це, безумовно, дивує, наскільки так можливо і наскільки це просто технологічна гра, на відміну від реальної готовності взяти на себе відповідальність. Це, звичайно, є. Ну і ми бачили публікації в пресі США та у європейській пресі, де все, що відбувається нині після першого туру, десь можна окреслити словом сюрреалізм, таким рефреном, яким іде описання виборів в Україні. От приблизно така ситуація", – розповіла Климпуш-Цинцадзе. 

Детальніше дивіться у повному відео інтерв'ю:

Як повідомляв 5.UA, директор фонду "Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва" Ірина Бекешкіна спрогнозувала, чи відбудуться 19 квітня теледебати і на що вони можуть вплинути.

Додамо, за даними опитування, розрив між Зеленським і Порошенком перед другим туром виборів скорочується

Попередній матеріал
РНБО планує обмежити монополію "Укроборонпрому" – представили законопроект
Наступний матеріал
Магія чисел: чи впливають президентські рейтинги на результати виборів – "БлогПост"
Loading...