Порошенко, Зеленський
Порошенко, Зеленський прінт-скрін з відео

Чи вплине хід дебатів на вибір українців у ІІ турі – Бекешкіна спрогнозувала

Читайте по-русски
Феномен Зеленський – це реакція українців загалом на політику в Україні, вважає експерт

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" директор фонду "Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва" Ірина Бекешкіна спрогнозувала, чи відбудуться 19 квітня теледебати і на що вони можуть вплинути. 

"Я не вірю, що будуть справжні теледебати… Якщо на кожного кандидата по півгодини і на кожного викласти всю свою програму це, по-перше, неможливо, а по-друге, я впевнена, що другий кандидат буде це перетворювати на "дурдом-шоу", – сказала Бекешкіна.

На запитання ведучої, чи вплине якось на виборців ситуація, коли Зеленський, наприклад почне зривати дебати, перетворюючи їх на незмістовні, Бекешкіна сказала: "На виборців Зеленського, я думаю, це не вплине. А на не його виборців, тих хто коливався, можливо, вони просто не підуть на вибори". 

Експерт також прокоментувала можливість перемоги Зеленського: "Питання, що ми міняємо на що. Якщо мені щось не подобається, то що на заміну? Яка альтернатива... Найбільша небезпека – невідомість. Ми взагалі не знаємо, що буде робити він і його команда. І це небезпечно в умовах війни, бо взагалі, якби в нас не було війни, то був би якийсь метод проб і помилок, а якщо вважати, що в нас агресивний небезпечний сусід, який так і очікує наших помилок, то це небезпечно". 

Бекешкіна також прокоментувала коментар блогера Тараса Возняка про те, що така кількість голосів за Зеленського –  це помста особисто Президентові Петру Порошенко певних категорій населення – тих, хто не підтримував Томос, тих, хто не підтримував рішення по "євробляхах" тощо.

"Я думаю, це не зовсім так, тому що на Західній Україні ті, хто підтримував Томос. Вле і там Зеленський зібрав хороший урожай. Я не думаю, що це за щось конкретне, це просто "ні" владі, це просто голосування проти", – сказала Бекешкіна і додала, що "Зеленський – це реакція українців на політику в Україні загалом".

Як повідомляв 5.UA, за даними опитування, розрив між Зеленським і Порошенком перед другим туром виборів скорочується

Нагадаємо, раніше в ЦВК повідомили, скільки українців змінили місце голосування перед другим туром.

Попередній матеріал
"Був справжнім чоловіком": на Донеччині попрощалися із 20-річним "Смурфіком"
Наступний матеріал
Полторак заявив про загострення ситуації на фронті напередодні ІІ туру виборів
Loading...