НСК "Олімпійський"
НСК "Олімпійський" Facebook/НСК \"Олімпійський\"

Команди Порошенка і Зеленського вже уклали тристоронню угоду з НСК "Олімпійський" – Медведєв

Читайте по-русски
Перемовини поки що тривають, бо у штабах Порошенка й Зеленського є розбіжності у баченні регламенту дебатів, сказав Медведєв

Команди кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК "Олімпійський". Про це на брифінгу 16 квітня розповів речник штабу Порошенка Олег Мерведєв.

За його словами, кандидати орендували стадіон на вечір п'ятниці 19-го квітня. Втім, між штабами тривають перемовини.

"Поки що домовлено про оренду стадіону (НСК "Олімпійський" – ред.). Не знаю, на скільки, але думаю, з достатнім запасом для того, аби можна було туди зайти та підготуватися. Насправді це найпростіше рішення, яке можна було обговорювати", – розповів Медведєв.

Він також сказав, що між кандидатами є розбіжності у баченні регламенту дебатів. У команді Зеленського налаштовані на формат шоу. Тоді як у Порошенка – наполягають на серйозній дискусії.

"Сьогодні ввечері мають продовжитися переговори між виборчими штабами. І наші представники на цих переговорах збираються обговорювати вже сам регламент проведення дебатів. Поки що в нас різні філософії бачення цієї події. Одні планують феєричне шоу, концерт "95 кварталу" чи ще когось. Інша команда орієнтована на змістовні дебати по тих питаннях, які належать до сфери конституційних повноважень Президента. Тому, напевно, ці переговори будуть дуже важкими, але ми сподіваємося, що команда Зеленського, – тут не можу говорити за нього, бо його ніби не існує, він віртуальний, голограма, як сказала Оксана Забужко, тому я тут оперую терміном "команда Зеленського", – все-таки продемонструє бажання не уникати дебатів і провести справжню дискусію між кандидатами", – сказав Медведєв.

І додав: "Там є різні нюанси, бо представники нашого штабу, наприклад, розповідали, що у варіанті договору, який вони отримали від команди Зеленського вчора, він, наприклад, передбачав продаж алкоголю на стадіоні. В кінцевій версії цього вже немає, але звичайно, складніше буде домовитися про регламент дебатів, бо я ж кажу, є дві концепції – концепція шоу і концепція політичних дебатів – і їх треба якось привести до спільного знаменника".

Нагадаємо, в останню п'ятницю перед голосуванням за законом між кандидатами мають відбутися дебати. Перша спроба на НСК "Олімпійський" відбулася 14-го квітня. Президент України Петро Порошенко приїхав на НСК "Олімпійський" задля участі в дебатах з Володимиром Зеленським. Сам Зеленський у національному спорткомплексі так і не з’явився, проте дивився трансляцію в режимі онлайн. 

Попередній матеріал
Прокуратура Києва оскаржуватиме скасування розшуку і арешту блогера Шарія
Наступний матеріал
Синоптики обіцяють нестабільну погоду 17 квітня – подробиці
Loading...