Олімпійський
Олімпійський 5 канал

Не дебати, так не дебати: що сьогодні відбувалося на "Олімпійському"

Читайте по-русски
За даними прес-секретаря Порошенка, на стадіоні було 20 тисяч людей, в СБУ нарахували – 15, а в поліції – 5

Стадіон, так стадіон або як запросити так, щоб не прийти. Дебати на НСК "Олімпійський" так і не відбулися через відсутність одного з кандидатів у Президенти. Володимир Зеленський, який у власному відеоролику, звертаючись до Петра Порошенка, твердив "думали, що я втечу, відморожусь, заховаюсь" – на стадіон не прийшов. Чинний Глава Держави, журналісти, і численні громадяни на площі і он-лайн чекали на шоумена, однак так і не дочекалися. Репортаж кореспондентів "5 каналу".

За півтори години до початку дебатів сотні людей почали сходитися до "Олімпійського". На стадіон їх не впускають. Гуртуються біля сцени.

14:14. Петро Порошенко, які і обіцяв, приходить на НСК "Олімпійський". Сусідня трибуна порожня.

Петро Порошенко дав Зеленському 45 хвилин, аби прибути на дебати. Утім Володимир Зеленський на арену так і не приїхав. Окрім Порошенка його тут очікували ще дві сотні журналістів. То ж дебати перетворилися на прес-конференцію чинного глави держави.

Готовий до зустрічі з Володимиром Зеленським у будь-який день, наголосив Петро Порошенко. Водночас додав, 19 квітня обидва кандидати повинні бути в студії Суспільного мовника, бо цього вимагає законодавство.

Очікували на дебати, а не на прес-конференцію, наголошують глядачі. Вони дивилися трансляцію з екранів, які встановили на сцені на ґанку стадіону. Кажуть, що хочуть почути і думку іншого кандидата. А те, що Зеленський не прийшов – було очікувано.

Після спілкування з журналістами Петро Порошенко вийшов на сцену до глядачів і запросив усіх охочих сфотографуватися всередині арени.

За даними прес-секретаря Порошенка, на стадіоні було 20 тисяч людей. В СБУ нарахували – 15, а в поліції – 5. Це попередні підрахунки Національної поліції. Кажуть: минулося без провокацій.

Повний запис прес-конференції дивіться тут:

Попередній матеріал
"Це демократія": Порошенко обіцяє визнати будь-який результат другого туру
Наступний матеріал
У Зеленського пояснили, чому він не з'явився на "Олімпійському"
Loading...

Порошенко: чекаю Зеленського до 15-ї години

"Спілкування з українцями важливіше за вихідні в Парижі": Порошенко знову запросив Зеленського на дебати

Рознервувався і кинув слухавку: як пройшла телефонна розмова Зеленського й Порошенка у прямому ефірі – реакція соцмереж

Представники Зеленського та Порошенка зустрілися на "Олімпійському": чи дійшли згоди

Порошенко чекатиме Зеленського на дебати 14 квітня о 14:14

Спочатку закон, а потім розваги: коли ж відбудуться дебати та чи будуть узагалі – сюжет