Порошенко, Зеленський
Порошенко, Зеленський відкриті джерела

Порошенко запросив Зеленського до діалогу в понеділок, але в студії телеканалу

Читайте по-русски
Президент каже, що не хоче "мірятися роликами"

Президент України Петро Порошенко знову закликав свого опонента Володимира Зеленського прийти на дебати. Він додав, що це могло б припинити кампанію, яка розгорнулася в інтернеті.

Порошенко заявив, що завтра, 15 квітня його та Зеленського запрошено на "Свободу слова" на телеканалі ICTV, тому вони можуть зустрітися і там, пише "Радіо Свобода".

"Стосовно відео роликів: я не хочу мірятися роликами. Я категоричний противник віртуальних кампанії. І для того щоб народна творчість (прихильників, – ред.) того чи іншого президента, чи незалежних креативних агенцій "зменшила свій запал", є єдиний інструмент – дебати. Прийди, розкажи, дай відповідь і все закінчиться. Якщо ти ховаєшся, мені це, не просто як президенту, як громадянину не подобається. Президент має бути реальний, а не віртуальний. Президент має бути сильний, бо я хочу знати, як країна буде захищена і я це, на жаль, побачити не можу", – зазначив президент.

Стосовно того, що 19 квітня збігається час передбачених законом дебатів на "Суспільному" та зустрічі на "Олімпійському", на яку Порошенка кликав Зеленський, президент наголосив, що він прийде на "Суспільне", бо це вимога закону".

Нагадаємо, сьогодні, 14 квітня, кандидат в Президенти Володимир Зеленський не з'явився до НКС "Олімпійського" для проведення дебатів. Порошенко, поки чекав його, годину відповідав на запитання журналістів.

 

Попередній матеріал
"Відправляти у відставку глав МЗС та Міноборони не збираюся", – Порошенко
Наступний матеріал
Президент виступив за ліквідацію посади голів ОДА
Loading...