Петро Порошенко на НСК "Олімпійський"
Петро Порошенко на НСК "Олімпійський" president.gov.ua

Порошенко вдруге здав аналізи на "Олімпійському" – тепер представникам VADA

Читайте по-русски
Ініціатором був український спортсмен Володимир Кличко – погодився на перевірку лише один з кандидатів у президенти

Кандидат у президенти України Петро Порошенко здав аналізи. Зразки відбирали фахівці з антидопінгової організації VADA. Їх кілька днів тому до Києва запросив український боксер Володимир Кличко. Спостерігав за перебігом подій і кореспондент "5 каналу" Мирослав Солонар.

Аналізи Петро Порошенко здавав уже вдруге – цього разу міжнародній волонтерській антидопінговій організації VADA. Глава держави прибув до НСК "Олімпійський" і одразу зайшов у процедурну кімнату. Після всіх процедур – поспілкувався з представниками преси.

"Це забрало трохи більше часу, бо треба було зробити paper work –заповнення всіх даних. Це все робилося в моїй присутності, відповідно до найвищих стандартів, які забезпечують прозорість процедури та надійність і довіру до тестів. Як я розумію, Володимира Зеленського не було?" – зазначив Президент.

Нагадаємо, що першого разу здавати медичні аналізи на наркотики та алкоголь – було ініціативою кандидата у президенти Володимира Зеленського. Тоді процедуру Порошенко приходив у медпункті "Олімпійського", а шоумен надав перевагу приватній клініці свого прихильника.

Цього ж разу – ініціатива була від українського спортсмена Володимира Кличка. Він заявив, що медичні перевірки кандидатів у президенти були непрофесійними і закликав їх повторно це зробити. Погодилася лише одна сторона.

"Це не забаганка, це абсолютно необхідна і важлива процедура, щоб наша 45-мільйонна нація мала тверде переконання і довіру до того, що в нас Президентом і Верховним Головнокомандувачем не зможе стати людина, яка має залежність від наркотиків чи алкоголю", – наголосив Порошенко.

Політичний консультант Дмитро Разумков заявив виданню BBC, що Володимир Зеленський вже здав аналізи одного разу, тож не прийде до експертів VADA.

Попередній матеріал
Історичне фото: вчені оприлюднили перше зображення чорної діри
Наступний матеріал
І європейський курс, і "русский мир": потенційну команду Зеленського прокоментували у штабі Порошенка
Loading...

"Якщо ти ховаєшся – виникає обґрунтована підозра": Порошенко наголошує, що ніколи не стверджував і не стверджує, що Зеленський є наркозалежним

Спочатку закон, а потім розваги: коли ж відбудуться дебати та чи будуть узагалі – сюжет

Звільнення голови Одеської ОДА: уряд отримав звернення Президента

Аласанія назвав вартість дебатів у студії Суспільного: що буде, якщо кандидати не з'являться

"Визнаю, це помилка": Порошенко пообіцяв не призначати на посади своїх бізнес-партнерів

Здатна летіти понад тисячу кілометрів: в Україні створили нову крилату ракету