Зеленський
Зеленський Фото: Антикор

Джемілєв про Зеленського: "Якщо він хоче мати авторитет, то, звісно, повинен прийти на дебати"

Читайте по-русски
Якихось об'єктивних причин, щоб ухилитися від дебатів, у Зеленського немає

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв спрогнозував, чи прийде Зеленський на дебати 19 квітня.

"Хотілося б, але ж у нас закон чітко не передбачає, щоб він виходив обов'язково. В практиці наших виборчих кампаній були випадки, що кандидати відмовлялися. На жаль. Це мало б бути обов'язковим, але такого нема. Але якщо Зеленський хоче, щоб у нього був авторитет в дорозі, то він, звісно, має прийти. Як інакше. Якихось причин, щоб ухилитися, немає", – сказав Джемілєв.

І додав: "Він якось там сказав, що прийде, якщо це не буде збігатися з графіком його концертів. Слухай, ти збираєшся бути президентом? Які концерти? На тебе ж країна дивиться. І для чого цей стадіон? От стояли 14 квітня люди під НСК "Олімпійський", але для чого їм стояти, коли вони можуть по телевізору все це подивитися".

Що Джемілєв сказав про відповідь Зеленського стосовно Криму і Донбасу та про те, що українська влада зробила для кримських татар за останні 5 років, дивіться у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Прикордонники затримали донецького терориста зі складу НЗФ "Гром"
Наступний матеріал
МВФ вимагає 3% "відкату": Порошенко "потролив" Зеленського
Loading...