Провокативний білборд із Порошенком
Провокативний білборд із Порошенком Facebook

Медведєв назвав власника фірми, що замовила провокативні борди з Порошенком

Читайте по-русски
Власник фірми – група "Приват" Ігоря Коломойського, повідомив представник штабу Порошенка

Кожен розміщений рекламний борд має свого власника. В цьому разі борди замовила фірма "Довіра Аутдор". Про таке повідомив речник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв на брифінгу в Києві.

"Поліція заявила, що вона зніматиме ці борди, тому що на них немає вихідних даних про замовника і порушено законодавство. Дивіться, вихідних даних немає, але сліди залишаються. І кожен борд має свого власника. Кожен борд, як носій реклами, повинен містити інформацію про назву компанії, якій належить цей борд. І назва цієї компанії, як мене поінформували наші фахівці з питань реклами, – "Довіра Аутдор", – сказав Медведєв.

Він продовжив: "Далі ви робите кілька кліків – це дуже добре вміють робити наші журналісти-розслідувачі – для того, щоб зрозуміти структуру власності місцевого бенефеціару. Я не дуже люблю цим займатися, мені в цьому допоміг сайт "Цензор.НЕТ", у них є розділ "Бізнес.Цензор.НЕТ". Вони ще минулого року опублікували таку статтю "Хто за щитами". І тут є табличка, де є всі оператори зовнішньої реклами. І я читаю: "Довіра Аутдор", власник – група "Приват" Ігоря Коломойського. Примітка – на ринку присутній із 2005 року… Я думаю, що це вичерпна відповідь на ваше запитання".

"І порада штабу Зеленському. Є така мудрість: "Перш ніж розпочати розслідування, подумай, чи не вийдеш сам на себе", – підсумував Медведєв. 

Як повідомляв 5.UA, в різних містах України в неділю з'явилися провокаційні борди в стилістиці Президента Петра Порошенка з написом "Кінець". У АП при цьому заявили, що команда Президента не має стосунку до цих провокаційних бордів. 

Попередній матеріал
Африканське піаніно та китайські дримби: тернополянин зібрав унікальний музей музичних інструментів
Наступний матеріал
Друга серія нового сезону "Гри престолів" – опубліковано тизер
Loading...