Провокативний білборд із Порошенком
Провокативний білборд із Порошенком Facebook

Медведєв назвав власника фірми, що замовила провокативні борди з Порошенком

Читайте російською
Власник фірми – група "Приват" Ігоря Коломойського, повідомив представник штабу Порошенка

Кожен розміщений рекламний борд має свого власника. В цьому разі борди замовила фірма "Довіра Аутдор". Про таке повідомив речник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв на брифінгу в Києві.

"Поліція заявила, що вона зніматиме ці борди, тому що на них немає вихідних даних про замовника і порушено законодавство. Дивіться, вихідних даних немає, але сліди залишаються. І кожен борд має свого власника. Кожен борд, як носій реклами, повинен містити інформацію про назву компанії, якій належить цей борд. І назва цієї компанії, як мене поінформували наші фахівці з питань реклами, – "Довіра Аутдор", – сказав Медведєв.

Він продовжив: "Далі ви робите кілька кліків – це дуже добре вміють робити наші журналісти-розслідувачі – для того, щоб зрозуміти структуру власності місцевого бенефеціару. Я не дуже люблю цим займатися, мені в цьому допоміг сайт "Цензор.НЕТ", у них є розділ "Бізнес.Цензор.НЕТ". Вони ще минулого року опублікували таку статтю "Хто за щитами". І тут є табличка, де є всі оператори зовнішньої реклами. І я читаю: "Довіра Аутдор", власник – група "Приват" Ігоря Коломойського. Примітка – на ринку присутній із 2005 року… Я думаю, що це вичерпна відповідь на ваше запитання".

"І порада штабу Зеленському. Є така мудрість: "Перш ніж розпочати розслідування, подумай, чи не вийдеш сам на себе", – підсумував Медведєв. 

Як повідомляв 5.UA, в різних містах України в неділю з'явилися провокаційні борди в стилістиці Президента Петра Порошенка з написом "Кінець". У АП при цьому заявили, що команда Президента не має стосунку до цих провокаційних бордів. 

Попередній матеріал
Апеляційний суд відклав справу про націоналізацію ПриватБанку на 22 квітня
Наступний матеріал
Друга серія нового сезону "Гри престолів" – опубліковано тизер