Володимир Зеленський
Володимир Зеленський @zelenskiy_official / Instagram

МВФ вимагає 3% "відкату": Порошенко "потролив" Зеленського

Читайте по-русски
Порошенко зауважив, що виборча кампанія Зеленського йому нагадує німе кіно, де актор жваво рухається, але не вимовляє жодного слова

Президент України Петро Порошенко на зустрічі з представниками бізнесу "потролив" Володимира Зеленського, заявивши, що диктат Заходу переходить усі мислимі межі, "велика сімка" "боїться" економічного і політичного зростання України та її перетворення в реально велику державу у своєму регіоні, а також жартома заявив, що наказує міністру фінансів нарешті покінчити з борговою залежністю. Про це іронічно заявив Президент України Петро Порошенко на власній зустрічі з представниками бізнесу в ефірі телеканалу "Прямий".

Іронізуючи, він зазначив, що у переговорах про черговий транш від "грабіжницької організації" Міжнародного валютного фонду, за допомогою якої Захід визискує країни "третього світу", від України вимагають 3% "хабара".

Порошенко також сказав: "Вони також наполягають на монополії на видобуток сланцевого газу, чого ми точно не можемо допустити. Вони, міжнародні фінансові організації, хочуть, щоб ми скоротили на 50% виробництво сільськогосподарської продукції. Я дякую вам за підтримку таку". Президент також сказав жартома, що фінансові міжнародні організації вимагають, щоб Україна скоротила виробництво пшениці на 70%.

"Вони вимагають відкриття сховища ядерних відходів у Чорнобильській зоні його розширення на територію всієї Київської області. Дорогі друзі, диктат Заходу переходить усі мислимі межі", – заявив глава держави, стримуючи сміх.

Порошенко такж зіронізував, що "Велика сімка" "боїться" економічного і політичного зростання України та її перетворення в реально велику державу у своєму регіоні.

"Як ми цьому будемо протидіяти? Так, пані міністр фінансів, нам потрібно нарешті покінчити з борговою залежністю. Це мій наказ вам! Приблизно так. Можливо, я трохи перебільшив, але приблизно так виглядає співпраця з МВФ у серіалі "Слуга народу" в очах "президента" Голобородька", – пояснив Петро Порошенко.

Завершував глава держави свій іронічний виступ під шквальні оплески залу. Він зізнався, що не бачив цей серіал, лише читав про нього, але потім передивився і жахнувся. Мовляв, антизахідна риторика є частиною гібридної війни, яку веде Росія.

І додав: "Чесно кажучи, я просто не знаю, якої думки щодо співпраці з міжнародними фінансовими організаціями дотримується мій опонент. Він – неначе рівняння з усіма невідомими. Його кампанія нагадує німе кіно, де актор жваво рухається, але не вимовляє жодного слова". 

Як повідомляв 5.UA, напередодні Президент України Петро Порошенко приїхав на НСК "Олімпійський" задля участі у дебатах з Володимиром Зеленським. Сам Зеленський у національному спорткомплексі так і не з’явився, проте дивився трансляцію в режимі онлайн. 

Попередній матеріал
Джемілєв про Зеленського: "Якщо він хоче мати авторитет, то, звісно, повинен прийти на дебати"
Наступний матеріал
Тимчасове (постійне) житло: як у Харкові виживає модульне містечко переселенців з Донбасу
Loading...