Українці
Українці Фото із відкритих джерел

Майже 70% українців хочуть передвиборчих дебатів – опитування

  Читайте по-русски
  14,9% респондентів стверджують, що дебати будуть визначальними для їхнього вибору

  Майже 42% українців вважають дебати між кандидатами на пост президента обов'язковими. Про це свідчать результати всеукраїнського репрезентативного опитування громадської думки, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

  "41,9% українців вважають, що дебати між кандидатами обов'язково мають відбутися, ще 26,7% вважають дебати бажаними, але не обов'язковими (всього 68,7% хотіли би, щоб дебати відбулися)", – йдеться у дослідженні.

  Водночас чверть опитаних (24,7%), за даними КМІСу, вважають дебати непотрібними, а 6,6% не визначилися зі своєю позицією або відмовилися відповідати.

  Окрім того, 50,6% респондентів вважають, що Володимир Зеленський у разі участі в дебатах буде щирим, а 28,4% так не вважають, при цьому 21% українців не визначилися щодо цього питання або ж відмовилися відповідати. У щирість Петра Порошенка на дебатах вірять 19,3% опитаних, а 63,1% мають протилежну думку (не визначилися або відмовилися відповідати 17,7%).

  Водночас 14,9% респондентів стверджують, що дебати будуть визначальними для їхнього вибору. Втім, 51,3% опитаних відповіли, що для їхнього вибору дебати не є важливими. При цьому, 25,3% опитаних зазначили, що враховуватимуть дискусію між кандидатами, але рішення прийматимуть і на підставі інших важливих питань. 8,4% не визначилися зі своєї позиції або ж відмовилися відповідати на це питання.

  Загалом експерти КМІСу опитали 2004 респонденти у 129 населених пунктах в усіх регіонах України, крім АР Крим. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3% для показників, близьких до кінця процесу, 2,8% – для показників, близьких до 25%, 2% – для показників, близьких до 10%, 1,4% – для показників, близьких до 5%. Опитування проводилося протягом 9-14 квітня 2019 року.

  Попередній матеріал
  Суд скасував розшук і заочний арешт скандального проросійського блогера Шарія
  Наступний матеріал
  "Північний потік-2" є загрозою як для енергобезпеки ЄС, так і для США – Помпео
  Loading...