Порошенко, Зеленський
Порошенко, Зеленський прінт-скрін з відео

Порошенко пропонує Зеленському 19 квітня дебати на “Олімпійському” із 16:00 до 18:00

  Читайте по-русски
  На стадіоні політичні дискусії можуть відбутися вдень, а вже ввечері – офіційні дебати в студії "Суспільного", сказали у штабі Порошенка

  Дебати 19-го квітня за участі чинного Президента Петра Порошенка можуть відбутися двічі. І на стадіоні, і в ефірі "Суспільного телебачення". Про це повідомили у передвиборчому штабі Петра Порошенка.

  Нагадали, що закон чітко регулює правила проведення дебатів. Тож на стадіоні політичні дискусії можуть відбутися вдень, а вже ввечері – офіційні дебати в студії Суспільного мовника за адресою, що вказана у рішенні ЦВК. 

  "У законі записано, що в останню п'ятницю перед днем повторного голосування з 20 до 21 години на суспільному телеканалі, раніше він інакше називався, мають відбуватися обов'язкові дебати між кандидатами. Причому є чітко фіксований час у законні з 20 до 21 години. Тому наша пропозиція по часових рамках на стадіоні прив'язана до цього часу – з 16-ї до 18-ї, щоб залишився час на підготовку і переміщення на дебати, які є обов'язкові за законом", – сказав Олег Медведєв, речник штабу Петра Порошенка. 

  В штабі Володимира Зеленського відповіли, що вважають недоцільним проводити дебати на стадіон між 16:00 і 18:00 цієї п'ятниці. Зауважили, що в цей час ще не завершиться робочий день і не всі охочі зможуть дістатися стадіону. Тож у Зеленського, як і раніше, ігнорують постанову ЦВК щодо студії "Суспільного" і хочуть дебати о 19:00 на НСК "Олімпійський".

  Як повідомляв 5.UA, напередодні Президент України Петро Порошенко приїхав на НСК "Олімпійський" задля участі в дебатах з Володимиром Зеленським. Сам Зеленський у національному спорткомплексі так і не з’явився, проте дивився трансляцію в режимі онлайн. 

  Попередній матеріал
  Кінотеатр "Київ" має нового орендаря: фестивальний профіль залишається
  Наступний матеріал
  "Це є загрозою національній безпеці" – Порошенко про повернення "ПриватБанку" колишнім власникам