НСК 'Олімпійський'
НСК 'Олімпійський' Facebook/НСК \"Олімпійський\"

Є підозра, що у фан-зоні Зеленського хочуть зібрати агресивних молодиків – штаб Порошенка

Читайте по-русски
Медведєв сказав, що штаб Зеленського почав розповсюдження квитків на дебати на НСК “Олімпійський” в односторонньому порядку, втім, спроби зареєструватися на сайті закінчуються невдачею

У штабі Петра Порошенка побоюються, що команда Володимира Зеленського хоче перетворити дебати на НСК "Олімпійський" "на шапіто". Про це заявив речник передвиборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв на брифінгу в середу.

Він зазначив, що штаб Зеленського почав розповсюдження квитків на дебати на НСК "Олімпійський" в односторонньому порядку, втім, спроби зареєструватися на сайті закінчуються невдачею.

"Є підозра, що в такий спосіб у фан-зоні Зеленського хочуть утворити групу агресивних молодиків, які зриватимуть розмову й перетворять дебати на "Олімпійському" на шапіто", – сказав Медведєв.

Водночас Медведєв повідомив, що передвиборчий штаб Порошенка починає реєстрацію на дебати прихильників чинного Президента в мережі Facebook.

"Відтак, ми від сьогодні розпочинаємо реєстрацію наших прихильників на Фейсбуці, які захочуть прийти на стадіон і підтримати Петра Порошенка як єдиного з уже двох кандидатів із 39-ти, який здатнен ефективно виконувати функції верховного головнокомандуючого. ... Ми можемо змістовно дискутувати про те, якою може бути Україна, як зробити життя людей кращим", – сказав Медведєв.

За його словами, штаб Порошенка очікує, що від сьогодні Національна гвардія, Нацполіція почнуть заходи з забезпечення безпеки на НСК "Олімпійський" під час проведення дебатів.

Крім того, штаб Петра Порошенка очікує, що на "Олімпійський" прийдуть десятки тисяч людей.

Як повідомляв 5.UA, 16 квітня команди Петра Порошенка та Володимира Зеленського підписали тристоронню угоду з НСК "Олімпійський" щодо можливості проведення там дебатів 19 квітня. Точний час події ще не визначено.

Попередній матеріал
Дискусія представників громадянського суспільства з Петром Порошенком, запрошували і Володимира Зеленського – трансляція
Наступний матеріал
Стадіон, так стадіон: штаб Порошенка звернеться до ЦВК щодо дебатів