Юрій Бірюков
Юрій Бірюков 5 канал

Бірюков вказав на сумнівні моменти в заявах глави ДБР Романа Труби

Читайте по-русски
На думку Бірюкова, останні гучні заяви ДБР не свідчать про те, що бюро "поза політикою"

Колишній радник міністра оборони Юрій Бірюков в ефірі "5 каналу" заявив, що хоче вірити, що з часом Держбюро розслідувань знайде співробітника, який зливає ексглаві Адміністрації Януковича Андрію Портнову інформацію. Однак це складно, з огляду навіть на неточності у заявах глави ДБР Романа Труби під час брифінгу.

"Роман Труба каже, що всі бронежилети, які поставлялися раніше, хороші, а от партія з 11 тис. штук від початку бракована. При цьому, він одразу каже, що експертизи ще не було, і її тільки призначили. Якщо експертизи досі не було, а були якісь слідчі дії, то на яких підставах він стверджує, що партія сама по собі вже бракована?", – каже Бірюков.

Також він зауважив на кількості бронежилетів, яку озвучують в ДБР.

"А по-друге, чому він постійно говорить про те, що бракована партія 11 тисяч, якщо партія в закупці цього року – це легко видно в системі "Прозоро" – 20 тис. штук. І минулі роки всі силовики купували одну і ту ж модель бронежилетів на одному і тому ж підприємстві за +/- однією і тією ж ціною", – пояснив ексрадник міністра оборони.

Бірюков також висловив свою думку про заяву Труби, що ДБР поза політикою: "Якщо вони поза політикою, то чому зараз, напередодні парламентських виборів, раптом вирішили провести публічні дії стосовно Петра Порошенка, хоча є графік його поїздок, анонсований на сайті? Для чого потрібно було розповідати, що він не з'явився на допит, якщо навіть не вручили йому повістку? Чому після того, як ЦВК зареєструвала мене кандидатом у нардепи, проводили в мене обшуки, хоч я не був держслужбовцем і я не є в підслідності ДБР? Чому йде зараз атака на армію і блокування закупок? Це не політика?".

Нагадаємо, у партії "Європейська солідарність" оприлюднили заяву, в якій ідеться, що Петро Порошенко так і не отримував жодної повістки від жодного слідчого органу, в тому числі й від ДБР.

Зазначимо, на думку адвоката, керуючого партнера адвокатського об'єднання "Головань і партнери" Ігора Голованя, директор Державного бюро розслідувань Роман Труба не володіє ситуацією в очолюваному ним центральному органі виконавчої влади.

Попередній матеріал
Кров для воїнів: проєкт "Я, Ніна" організував день донорства у військовому шпиталі – сюжет
Наступний матеріал
Позачергове засідання Ради: Зеленський пропонує зміни щодо "євроблях" і не тільки
Loading...

"Втрачено найцінніший період": глава ДБР відзвітував у справі про вбивство 5-річного Кирила Тлявова

Порошенко не отримував жодної повістки від ДБР – заява "ЄС" щодо дій Портнова та Держбюро розслідувань

Розслідування ДБР: брифінг голови Держбюро розслідувань Романа Труби – завершено

"Труба не володіє ситуацією в очолюваному ним відомстві", – адвокат щодо виклику Порошенка в ДБР

Мітинг під ДБР: активісти вимагають припинити політично мотивовані переслідування

Порошенко не отримував жодних повісток від ДБР – "ЄС"