Адміністрація Президента
Адміністрація Президента politeka.net

ДБР спростовує інформацію про обшуки в Офісі президента Зеленського

  Читайте по-русски
  У бюро наголосили, що притримуються принципів верховенства права, законності, політичної незаангажованості та відкритості

  У Державному бюро розслідувань заявили, що не проводили у четвер, 11 липня, жодних слідчих дій в Офісі президента України. У прес-службі бюро запевнили, що повідомлення від "анонімного джерела" не відповідає дійсності.

  "Вважаємо, що таке повідомлення мало на меті дискредитацію не лише ДБР, але й України. Адже це, в першу чергу, удар по державі, якщо в інформаційному просторі правоохоронний орган, який розслідує дії топчиновників, військові злочини, пов'язують із російськими спецслужбами. Просимо ЗМІ перевіряти інформацію – ми завжди готові надати роз'яснення, якщо це не заважає досудовому розслідуванню", – йдеться у заяві на офіційному сайті ДБР.

  У повідомленні бюро наголошується, що відомство дотримуємося принципів верховенства права, законності, політичної незаангажованості та відкритості.

  "Для нас це не просто задекларовані меседжі. Це наші цінності, в які ми віримо і які захищаємо", – резюмували в ДБР.

  Напередодні видання "Главком" із посиланням на джерело повідомило, що нібито Державне бюро розслідувань проводить слідчі дії в Офісі президента, опитуючи працівників СБУ, які забезпечували діяльність ситуативної кімнати.

  Попередній матеріал
  Окупанти обстріляли житлові квартали Чермалика: один мирний житель загинув
  Наступний матеріал
  Сильна турбулентність і екстрена посадка: під час рейсу Ванкувер – Сідней травмовано 35 осіб