ДБР
ДБР znaj.ua

ДБР проводить слідчі дії в Офісі президента Зеленського – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Робітники ДБР нібито цікавляться діяльністю ситуативної кімнати

  Державне бюро розслідувань проводить слідчі дії в Офісі президента Володимира Зеленського – опитують працівників Служби безпеки України, які забезпечували діяльність ситуативної кімнати. Про це повідомляє "Главком" із посиланням на анонімне джерело в силових структурах.

  Зазначається, що співробітники ДБР цікавляться веденням протоколів засідань, а також допитують тих, хто забезпечував рівень секретності у приміщеннях.

  "Особливо це стосується тих нарад, які пов'язані з планування військових операцій за часів президентства Порошенка", – акцентується у повідомленні.

  Зі слів джерела, слідчі не коментують, що саме вони шукають у документообігу. Але відомо, що їх цікавить інформація "хто і що казав під час нарад, які накази віддавались, хто підписував ті чи інші документи під грифом "цілком таємно".

  "Є підозра, що дана інформація може збиратися в інтересах іншої країни, а саме – Російської Федерації. Оскільки мова йде про планування військових операцій, які розроблялися в цій кімнаті", – заявляє джерело.

  На питання, як інформація може потрапити до Росії, що буде шпигунством в інтересах країни-агресора, джерело зауважило, що це може робитися за посередництва Андрія Портнова.

  "Не можна виключати, що Портнов створив канал для передачі інформації до Москви, де був залучений до співпраці із російськими спецслужбами. Тобто схема може виглядати наступною: ДБР – Труба – Портнов – ФСБ", – цитує видання слова аноніма.

  Як повідомляв 5.UA, раніше адвокат Ігор Головань заявляв, що в ДБР "зливають" інформацію Портнову і опублікував фотодокази.

  Попередній матеріал
  "Труба, очевидно, передав функції речниці ДБР Портнову" – адвокат заявляє про новий "злив" інформації
  Наступний матеріал
  Японський зонд "Хаябуса-2" здійснив посадку на астероїд – що досліджуватиме
  Loading...