Експрибічник Януковича Андрій Портнов
Експрибічник Януковича Андрій Портнов 24tv.ua

"Труба, очевидно, передав функції речниці ДБР Портнову" – адвокат заявляє про новий "злив" інформації

  Читайте по-русски
  Адвокат вважає, що чиновникам ДБР варто перечитати кодекс, адже там нічого не написано про першочергове інформування друзів високопосадовців

  Адвокат Ігор Головань підозрює ДБР у черговому зливі інформації колишньому заступнику голови Адміністрації Президента часів Віктора Януковича Андрію Портнову. Про це він написав у своєму мікроблозі на "Українській правді".

  Адвокат написав: "Сьогодні о 9-й годині 29 хвилин Телеграм-канал улюбленця публіки Андрія Портнова повідомив про виклик Петра Порошенка до ДБР. Журналісти кинулися було перевіряти новину до речниці ДБР Анжеліки Іванової. І дарма, адже посаду речниці давно пора скорочувати, оскільки директор ДБР пан Роман Труба, судячи з усього, давно передав її функції багаторічному другу керівника президентського офісу".

  І додав: "Чиновникам ДБР варто перечитати кодекс, адже там нічого не написано про першочергове інформування друзів високопосадовців про виклики у кримінальних провадженнях. Чиновникам ДБР також варто перечитати Закон України "Про Державне бюро розслідувань". Там написано, що використання Державного бюро розслідувань у партійних, групових чи особистих інтересах не допускається. Пункт 7 частини 1 статті 3. А використання ДБР в інтересах держави-агресора та її агентів – це взагалі поза межами. Тим часом кримінальні провадження щодо завідомо неправдивих повідомлень про вчинення злочину (ст. 383 КК України) реєструються і розслідуються законним порядком. На днях зареєстровано провадження стосовно чергового епізоду – про уявну відсутність коаліції. Свої виклики в цих провадженнях пан Портнов, упевнений, отримає. І дізнається про виклик не з цього блогу, а як передбачено законом – з повістки".

  Як повідомляв 5.UA, раніше, 26 червня 2019 року, Головань уже заявляв, що в ДБР "зливають" інформацію Портнову і опублікував фотодокази. 

  Попередній матеріал
  У Путіна повідомили про першу розмову із Зеленським
  Наступний матеріал
  ДБР проводить слідчі дії в Офісі президента Зеленського – ЗМІ
  Loading...