ДБР
ДБР znaj.ua

У ДБР "зливають" інформацію Портнову – адвокат опублікував фотодокази

Читайте по-русски
Хтось у ДБР не тільки "злив" Портнову копію листа, а й надав інформацію про заяву, на яку відповідає лист, стверджує адвокат

У ДБР "зливають" інформацію Портнову. Про таке пише адвокат адвокат Ігор Головань у своєму мікроблозі на "Українській правді".

"Продовження історії з публікацією на Телеграм-каналі пана Портнова листа ДБР, адресованого мені. На момент написання цього тексту файл можна було завантажити за цим посиланням. Вчора я таки отримав цього листа поштою. 
Однак я отримав інший екземпляр. Не той, що був кимось переданий пану Портнову", – пише адвокат.

Документи ДБР
Документи ДБРpravda.com.ua
Документи ДБР
Документи ДБРpravda.com.ua

Головань пише: "Ще цікаве питання. У тексті листа ДБР відсутні згадки про суть мого звернення. Отже, хтось у ДБР не тільки "злив" Портнову копію листа, а й надав інформацію про заяву, на яку відповідає лист. А може, і копію заяви, а може, і ще багато чого".

І додає: "Отже, у мене питання до пана начальника Першого слідчого відділу Територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, Євгенія Франтовського, а також і до Директора ДБР пана Романа Труби: чи відомо їм, хто з їхніх підлеглих обслуговує пана Портнова і тих, хто за ним стоїть?".

Як повідомляв 5.UA, заступник голови Адміністрації президента-втікача Віктора Януковича Андрій Портнов знову звернувся із поданням до Державного бюро розслідувань. Просить притягнути до відповідальності колишнього президента Петра Порошенка, чинного голову Верховної Ради Андрія Парубія та прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. 

Попередній матеріал
Перейменування проспектів Бандери й Шухевича: Кличко хоче оскаржити рішення суду
Наступний матеріал
Оскарження повноважень російської делегації розгляне ПАРЄ – подробиці
Loading...