Портнов
Портнов corruptua.org

Заяви Портнова підпадають під кримінальну відповідальність – адвокат Порошенка

  Читайте по-русски
  Заяви Портнова на Порошенка до ДБР – це політичні операції, створення інформаційних приводів, переконаний адвокат

  Правоохоронці мають надати правову оцінку заявам ексзаступника глави Адміністрації Президента Андрія Портнова до Державного бюро розслідувань щодо п'ятого президента Петра Порошенка. Відповідне кримінальне провадження зареєстровано. Про це заявив адвокат Порошенка Ігор Головань під час пресконференції, повідомляє "Укрінформ".

  "За такі дії треба відповідати, відповідальність за це передбачена Кримінальним кодексом, стаття 383 – завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину. Відповідно, ми ведемо цю роботу. Зараз я можу сказати, що зареєстровано кримінальне провадження стосовно чотирьох епізодів діяльності пана Портнова, а саме: стосовно епізоду із захопленням українських моряків (у Керченській протоці – ред.), заяви його щодо телеканалу "Прямий", стосовно "Кузні на Рибальському" і щодо Вищої ради правосуддя", – сказав адвокат.

  Головань також сказав, що усі заяви Портнова на Порошенка до ДБР мають на меті не домогтися справедливості або реалізації норм законодавства, а йдеться про "політичні операції, створення інформаційних приводів".

  "Ці заяви скроєні за одним чітким лекалом. Тобто перераховуються якісь події, потім додаються слова "імовірно", "за переконанням", "за наявною інформацією", потім оголошується, що начебто якісь за цими подіями стоять кримінальні правопорушення, і далі йде вимога до ДБР розслідувати це, перевірити, з'ясувати", – стверджує Головань.

  Адвокат переконаний, що цим заявам має бути надана "належна правова оцінка".

  Як повідомляв 5.UA, заступник голови Адміністрації президента-втікача Віктора Януковича Андрій Портнов знову звернувся із поданням до Державного бюро розслідувань. Просить притягнути до відповідальності колишнього президента Петра Порошенка, чинного голову Верховної Ради Андрія Парубія та прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. 

  Попередній матеріал
  ЦВК відмовилась зареєструвати ще кількох депутатів – подробиці
  Наступний матеріал
  Дзвінки про мінування хочуть спершу перевіряти на фейковість – у МВС розповіли подробиці
  Loading...