Адвокат Ігор Головань
Адвокат Ігор Головань 5 канал

Пресконференція адвоката Петра Порошенка з приводу роз'яснень щодо заяв Андрія Портнова – відео

Читайте по-русски
"5 канал" транслює подію наживо

"5 канал" транслює пресконференцію адвоката Петра Порошенка Ігоря Голованя з приводу роз'яснень щодо заяв Андрія Портнова, які той направив до Державного бюро розслідувань щодо діяльності Петра Порошенка. 

Як повідомляв 5.UA, заступник голови Адміністрації президента-втікача Віктора Януковича Андрій Портнов знову звернувся із поданням до Державного бюро розслідувань. Просить притягнути до відповідальності колишнього президента Петра Порошенка, чинного голову Верховної Ради Андрія Парубія та прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. 

Портнов заявляє, що у квітні 2016-го чільник Кабміну був незаконно призначений на посаду, бо у Верховній Раді не було коаліції. У ДБР заяву зареєстрували, відкрили кримінальне провадження за фактом "можливого вчинення дій окремими посадовими особами, спрямованих на захоплення державної влади".

Однак у відомстві поки жодних прізвищ, які фігурують у справі, не називають. Це вже п'яте подання Андрія Портнова до бюро. Попередні чотири  стосуються можливих економічних зловживань попереднім керівництвом держави, проходження українських моряків через Керченську протоку та введення воєнного стану.

Попередній матеріал
МЗС про рішення ПАРЄ: "Ми стали свідками поразки європейського парламентаризму"
Наступний матеріал
Геращенко про рішення ПАРЄ: "Тепер ці 118 європолітиків несуть відповідальність за вбивства українців на Донбасі і в Криму"
Loading...