Голова ВР Андрій Парубій
Голова ВР Андрій Парубій 5 канал

"Думаю, це більше ідея Путіна, яку просто ретранслює Зеленський", – Парубій про ініціативу Зеленського люструвати посадовців 2014-2019 років

Читайте по-русски
Ініціатива Зеленського такої люстрації свідчить про глибоке нерозуміння процесів, вважає спікер ВР

В ефірі "5 каналу" в програмі "Час.Підсумки тижня" з Анною Мірошниченко" спікер ВР Андрій Парубій прокоментував ініціативу Зеленського люструвати представників влади 2014-2019 років.

"В той список потрапляють всі люди – майданівці, АТОвці, – які протягом п'яти років захищали українську державу. У мене така думка, що це більше ідея Путіна, яку просто ретранслює наш новообраний президент. Я думаю, це його глибоке нерозуміння процесів. І у мене таке врашення, що це намагання людей, які протягом п'яти років втримували країну від ворожої агресії, щоб їх просто забрати з політичного поля. Я думаю, що це не матиме будь-якої перспективи", – сказав Парубій.

На запитання ведучої, як давно він спілкувався із Зеленським, Парубій сказав: "Давно не спілкувався. Ми востаннє з ним бачились на засіданні РНБО, яке було близько місяця тому. Із представником президента у ВР, звісно, по роботі ми спілкуємося, і часом маємо з ним довгі розмови і з приводу законів, які подані, і з приводу підготовки до наступної каденції. Бо згідно з законом я, як голова Верховної Ради, маю вже після виборів зібрати всіх голів фракцій по підготовці першого засідання вже нового скликання. І тому, звичайно, по роботі мені доводиться з усіма спілкуватися", – сказав спікер.

І підсумував: "Можу сказати, що ключові завдання, які стояли переді мною, як перед головою ВР, були виконані".

Чи готовий Парубій ще раз сісти в спікерське крісло, дивіться у відео інтерв'ю:

Дивіться також повне відео програми "Час.Підсумки тижня" з Анною Мірошниченко":

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що Зеленський вніс до ВР законопроєкт про люстрацію топ-чиновників.

Нагадаємо, Володимир Зеленський призначив Андрія Богдана, який підпадає під люстрацію, головою Адміністрації Президента України (пізніше перейменовану в Офіс президента – ред.). Голова Громадської ради з питань люстрації при Мін'юсті Тетяна Козаченко заявила, що призначення Андрія Богдана головою АПУ порушує одразу два положення закону України "Про очищення влади". Не дивлячись на це, Богдан очолив відомство з 21 травня 2019 року і досі залишається на посаді.

Попередній матеріал
Новий національний рекорд: на НСК "Олімпійському" організували наймасовішу руханку – відео
Наступний матеріал
Шах і мат "кнопкодавству": Парубій сказав, коли у ВР запрацює сенсорна кнопка
Loading...