Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Фото Адміністрація президента

Зеленський призначив Богдана, який підпадає під люстрацію, головою АПУ – указ

  Читайте по-русски
  Своїм першим помічником Президент призначив Сергія Шефіра

  Глава держави Володимир Зеленський призначив свого радника з юридичних питань Андрія Богдана головою Адміністрації Президента. Про це стало відомо з тексту указу №304/2019 від 21 травня, що був оприлюднений на офіційному сайті глави держави.

  "Відповідно до частини третьої статті 106 Конституції України, враховуючи пункт 2 частини третьої статті 3 Закону України "Про державну службу" постановляю: призначити Богдана Андрія Йосиповича главою Адміністрації Президента України", – мовиться в документі.

  Крім того, шостий Президент України призначив Сергія Шефіра своїм першим помічником – відповідно до указу №305/2019.

  Довідково. Андрій Богдан — український юрист, відомий як особистий адвокат одіозного олігарха Ігоря Коломойського. Богдан здійснював юридичний супровід виборчої кампанії Володимира Зеленського, був його радником з юридичних питань.

  Раніше журналісти програми "Схеми" повідомляли, що Андрій Богдан потрапляє під обмеження люстраційного закону в зв'язку з тим, що двічі обіймав посаду урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики за часів президентства Віктора Януковичаі, тому не може працювати на державній службі до 2024 року. 

  Сергій Шефір – один з власників "Студії Квартал 95". Він також був членом виборчого штабу Зеленського. В одному з інтерв'ю заявляв, що вже сім років є бізнес-партнером олігарха Ігоря Коломойського в медіа-бізнесі.

  Попередній матеріал
  До відповідальності притягнули 3-х працівників НАБУ у справі "Укроборонпрому"
  Наступний матеріал
  Кандидатуру Данилюка розглядають на секретаря РНБО (оновлено)
  Loading...