Нардеп Григорій Шверк
Нардеп Григорій Шверк 24tv.ua

"Щоб два рази не вставати": у ВР зареєстрували альтернативний законопроєкт про люстрацію представників влади 2014-2024 років

  Читайте по-русски
  Доведемо маразм до абсурду, написав нардеп

  У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про люстрацію представників влади 2014-2024 років. Про таке на своїй сторінці написав народний депутат, адвокат Григорій Шверк у Facebook.

  "Доведемо маразм до абсурду! Підготував і подаю альтернативний законопроект з люстрації, який відрізняється від поданого президентом (Зеленським – ред.) тільки тим, що продовжується термін для визначення тих, хто підпадає під люстрацію. Там було: "працювали на посадах з 2014 по 2019 рік", в моєму варіанті – з 2014 по 2024 рік", – написав Шверк. Щоб двічі не вставати", – написав Шверх.

  Згодом він доповнив: "Законопроект зареєстрований, Номер 10444-1. Все за поп-корном!"

  Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що Зеленський вніс до ВР законопроєкт про люстрацію топ-чиновників.

  Нагадаємо, Володимир Зеленський призначив Андрія Богдана, який підпадає під люстрацію, головою Адміністрації Президента України (пізніше перейменовану в Офіс президента – ред.). Голова Громадської ради з питань люстрації при Мін'юсті Тетяна Козаченко заявила, що призначення Андрія Богдана головою АПУ порушує одразу два положення закону України "Про очищення влади". Не дивлячись на це, Богдан очолив відомство з 21 травня 20149 року і досі залишається на посаді.

  Попередній матеріал
  На Світлодарській дузі бійці полку "Азов" збили російський безпілотник
  Наступний матеріал
  Забруднили море каналізаційними стоками: у Криму нова екологічна катастрофа
  Loading...