Телерадіовежа у Чонгарі
Телерадіовежа у Чонгарі 5 канал

Більш як 30 українських телеканалів і радіостанцій під загрозою вимкнення – Холодна

  Читайте по-русски
  Через "прогули" в роботі Нацради, українські мовники можуть не встигнути отримати тимчасові дозволи на продовження роботи

  Понад 30 україномовних теле- та радіоканалів, мовлення яких розповсюджується на територію Донбасу та анексованого Криму, невдовзі можуть бути вимкнені. Така ситуація виникла через неспроможність зібрати кворум на засіданнях Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, повідомляє на Facebook керівник Військового телебачення України та радіо "Армія FM" Яна Холодна.

  "Більше 30 україномовних телеканалів і радіо, які мовлять на території Донбасу і на Крим (в цьому переліку і "Армія FM") вже скоро можуть бути вимкнені. На ці частоти зайдуть росіяни, і "прівєд, рассєя", – пише журналістка.

  За її словами, вже 11 липня спливає термін тимчасового дозволу на мовлення двох найбільших веж у Донецькій та Луганській областях – у Гірнику та Бахмутівці.

  "Радіус охоплення величезний + тимчасово-окупована територія. А також Чонгар і мовлення на Крим", – уточнює Холодна.

  А 2 серпня спливає термін тимчасового дозволу на мовлення веж у Бахмуті, Волновасі, Краматорську, Словянську, Маріуполі, Світлодарську, Попасній.

  "Фактично, це більше половини покриття лінії фронту. І це тільки історія військової радіостанції. Я вже мовчу за "UA: Суспільне мовлення", "UATV на русском" та інші приватні українські мовники, які там працюють", – наголошує журналістка.

  Також про проблему фактичної відсутності засідань Нацради її член Сергій Костинський на своїй сторінці у Facebook.

  Дивіться також: Не збиралися вже 6 тижнів: засідання Нацради з телерадіомовлення вкотре не відбулося – що цього разу

  Попередній матеріал
  Українська делегація залишила засідання ПАРЄ після підтвердження повноважень росіян
  Наступний матеріал
  "Безпрецедентна криза довіри": 7 національних делегацій оголосили демарш у ПАРЄ через повернення РФ