Нацрада
Нацрада 5 канал

Нацрада продовжила дозвіл на мовлення "Армії FM" в Криму та на Донбасі – переможне включення

Читайте по-русски
Загалом дали "зелене світло" на мовлення понад трьом десяткам телерадіокомпаній

Національна рада із питань телебачення та радіомовлення таки продовжила дозвіл на трансляцію радіостанції "Армія ФМ" у зоні ООС. Подробиці чула кореспондентка "5 каналу" Ірина Сисак.

Військове радіо "Армія ФМ" надалі мовитиме в зоні проведення ООС. Нацрада продовжила їм дозвіл на трансляцію. Ба більше, навіть додали ще два міста – Авдіївку та Лисичанськ.

Уперше за два місяці на засіданні відомства зібрали кворум, адже до того часу деякі члени Нацради саботували роботу. Зокрема, Олег Черниш, який вийшов сьогодні після відпустки, спершу відмовлявся голосувати. Проте під час дискусії колеги з Нацради та представникам "Армії ФМ" переконали його долучитися до ухвалення важливого рішення.

Загалом Нацрада з питань телебачення та радіомовлення дала "зелене світло" на мовлення в окупованому Криму, Донецькій і Луганській областях понад трьом десяткам телерадіокомпаній.

"Із колегами була домовленість, тиждень тому ми домовилися, я сказав, що буду мати обмежений доступ до інтернету і не зможу всі питання вивчити. І тому колегам я казав, що 4-го (липня) не зможу брати участь у засіданні, тому прошу засідання провести 11-го числа. Вчора ті питання, які я вивчив із порядку денного, сьогодні ми обговорили та проголосували", – прокоментував Черниш.

Керівниця військового радіо "Армія ФМ" Яна Холодна зазначила: "Найбільше емоцій було, коли я вийшла сюди, до людей, і вони просто аплодували, підтримували це. Чесно – це неймовірно. Тому що, коли ти розумієш, що ти у своїй боротьбі не один, що є небайдужі люди, і вони вболівають так само за ту справу, які ти робиш – це дуже круто. І це значить, що "Армія ФМ" на правильному шляху".

Про що ще Нацрада голосувала – дивіться у відео.

Нагадаємо, Нацрада вже шість разів поспіль не могла провести засідання через відсутність кворуму. Через "прогули" в роботі Нацради, українські мовники могли не встигнути отримати тимчасові дозволи на продовження роботи.

Попередній матеріал
"Вже знімають побої": Геращенко прокоментувала сутички під КСУ
Наступний матеріал
"Порвали навіть прапор України": активістка розповіла детальніше про сутички біля КСУ