Георгій Габунія
Георгій Габунія Скріншот відео

У Грузії продають телеканал, на якому в прямому ефірі обматюкали Путіна – що відомо

  Читайте по-русски
  Як відомо, ведучий авторської програми на "Руставі-2" Георгій Габунія у прямому ефірі звернувся до Путіна російською мовою, використавши нецензурні висловлювання

  Власник грузинського телеканалу "Руставі-2" бізнесмен Кібар Халваші вирішив продати його через накопичені колишнім керівництвом мовника борги. Про це йдеться в заяві, опублікованій на сайті телеканалу.

  "Я вирішив продати "Руставі 2" шляхом прозорого конкурсу", – написав Халваші.

  Він також наголосив, що компанія перебуває в катастрофічному стані та "заборгувала практично всім, починаючи від водорозподільчої компанії та закінчуючи американською компанією, що проводить екзит-поли".

  "На жаль, мої фінансові можливості недостатні для того, щоб вивести телекомпанію з глибокої фінансової кризи, тому я прийняв рішення про продаж телекомпанії та готовий до переговорів з будь-якою зацікавленою особою", – зазначив бізнесмен і додав, що єдиний, з ким не буде перемовин, – це одіозний політик Міхеїл Саакашвілі.

  Як повідомляв 5.UA, ведучий авторської програми на "Руставі-2" Георгій Габунія у прямому ефірі звернувся до Путіна російською мовою, використавши нецензурні вирази.

  Попередній матеріал
  Спека та грози: якою буде погода в Україні 14 серпня
  Наступний матеріал
  "Три доби боролася душа": в лікарні Дніпра від поранень загинув армієць
  Loading...