forbes.net.ua

Голова НАЗК Корчак не змогла пояснити, чому виписала собі майже 400 тисяч зарплати в грудні

  У мене немає розрахунків зараз, сказала Корчак

  Голова НАЗК Наталія Корчак на засіданні антикорупційного комітету Верховної Ради викликала у народних депутатів подив щодо розмірів своєї зарплати у грудні 2016 року. Про це повідомляє "Українська правда".

  На засіданні народний депутат Сергій Лещенко поцікавився у Корчак, чому у грудні вона двічі задекларувала зарплату у розділі зміни в майновому стані.

  Як відомо з е-декларації очільниці НАЗК, 7 грудня 2016 року Корчак задекларувала зарплату у розмірі 266,816 тис. грн, а 29 грудня вона задекларувала 123,217 тис. грн зарплати.

  "7 грудня ви задекларували 266 тисяч гривень доходу як одноразову зміну матеріального стану, а 29 грудня ви задекларували 123 тисячі одноразової зміни матеріального стану, тобто сумарно за місяць 400 тисяч гривень", – озвучив своїх підрахунки Лещенко.

  На прохання нардепів пояснити, чи це була премія, чи "тринадцята" зарплата, Корчак заявила: "Це загальний сукупний дохід, який складався із відпускних". 

  При цьому Корчак зазначила, що це не премія: "Премії в 200 тисяч гривень у нас не було, лише у липні і вересні була нарахована премія для всіх членів НАЗК у розмірі 250%. Починаючи з грудня премії не нараховувалися".

  На уточнюючі запитання Лещенка, що ж ще, крім відпускних, входить до цієї суми, Корчак відповісти не змогла: "У мене немає розрахунків зараз". Це викликало сміх і подив у членів комітету.

  Своєю чергою голова комітету Єгор Соболєв нагадав, як НАЗК викликало на той час голову Одеської митниці Юлію Марушевську для надання пояснень щодо премії у 500 гривень. "А Марушевській ми передамо, що на ній тренувалися", – сказав з іронією Соболєв.

  Як повідомляв 5.UA, Корчак виписала собі премію в 200 тисяч гривень "за роботу". Зауважимо, 5 квітня 2017 року Корчак заявила: "200 тисяч гривень була премія, але ці премії отримували всі. За роботу", - сказала вона, відповідаючи на запитання депутата від фракції "Батьківщина" Івана Крулька стосовно підстав нарахування такої премії.

  Попередній матеріал
  "Приватбанк" потребує докапіталізації щонайменше на 30 млрд грн – Гонтарева
  Наступний матеріал
  Верняєв виграв "золото" у багатоборстві на чемпіонаті Європи, обійшовши росіянина
  Loading...

  "За роботу": Корчак розповіла, за що виписала собі премію у 200 тис. грн

  У НАЗК визнали збій у роботі реєстру поважною причиною несвоєчасного подання е-декларацій

  Нарада у Гройсмана не вплинула на адміністратора системи е-декларування ДП "УСС" – Корчак

  Корчак: Судитися за посаду я не буду

  "Час.Підсумки дня": Чому Корчак не йде у відставку і які небезпеки несе спроба змінити закон про НАЗК

  Корчак заявляє про загрозу зриву кампанії е-декларування – офіційне звернення