fakty.ictv.ua

Верняєв виграв "золото" у багатоборстві на чемпіонаті Європи, обійшовши росіянина

Верняєв також випередив британця, який здобув бронзу

Олімпійскій чемпіон Олег Верняєв завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, який проходить в Клужі (Румунія). Український гімнаст показав у п'ятницю, 21 квітня, кращий результат в індивідуальному багатоборстві - 85,866 бала, повідомляє "Укрінформ".

Верняєв випередив росіянина Артура Далалояна (85,498), якому дісталося "срібло", і британця Джеймса Холла (84,664), який отримав "бронзу".

Також відомо, що 22-23 квітня на чемпіонаті Європи відбудуться фінали на окремих снарядах. Верняєв виступить у вільних вправах, опорному стрибку, на коні, брусах та перекладині, Ігор Радівілов – на кільцях та опорному стрибку.

Як повідомляв 5.UA, 9 квітня 2017 року Верняєв переміг у багатоборстві на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики

Голова НАЗК Корчак не змогла пояснити, чому виписала собі майже 400 тисяч зарплати в грудні
    Снігова пастка на дорогах Одещини: як курсують автобуси та рятуються "заблоковані"

Підняв 4,5 себе: українець Олександр Пелешенко став чемпіоном Європи з важкої атлетики

Спортивне свято – чемпіонат світу з хокею 2017: до Києва вже прибули команди з Австрії, Польщі, Казахстану та Угорщини (фото)

Нові кар'єрні перспективи: Насірова обрано президентом Федерації дзюдо України

Диво робототехніки: як шестирукий бот-волейболіст з м'ячем впорався

Зворотній бік українського біатлону: чому український спорт на межі занепаду

Марафон у Києві: бігун з Ефіопії встановив новий рекорд