Олександр Пелешенко
Facebook / НОК України та олімпійська команда

Підняв 4,5 себе: українець Олександр Пелешенко став чемпіоном Європи з важкої атлетики

Золото український спортсмен виборов у протистоянні з росіянином Артемом Окуловим

Український атлет Олександр Пелешенко виграв "золото" Чемпіонату Європи з важкої атлетики. Найкращим наш спортсмен став у ваговій категорії до 85 кг, передає "5 канал".

Таким чином у змаганнях в хорватському Спліті українець захистив свій титул найсильнішого спортсмена Європи, завойований у 2016 році. За першість у фіналі 23-річний Олександр Пелешенко боровся з росіянином Артемом Окуловим.

В результаті сумарна вага (175 кг та 211 кг), яку підняв наш спортсмен у багатоборстві, на 9 кілограмів більша, ніж у суперника – українець виборов золоту медаль у ривку, вигравши в росіянина 10 кг та "срібло" у поштовху, поступившись 1 кг. В підсумку – у Пелешенка 386 кг сумарної ваги, в Окулова – 377 кг, у польського спортсмена Кшиштофа Зварича – 358 кг.

Як повідомляв 5.UA, українська легкоатлетка перемогла на міжнародному турнірі Indoor ISTAF у Берліні.

Дивіться наживо на 5.UA годину запитань до уряду та Київський безпековий форум
    До Чемпіонату світу з футболу в Росії повернуться витверезники

Битва титанів баскетболу: у столиці відбудеться центральний поєдинок Суперліги Парі-Матч

Перша "ракетка" України: Світоліна виграла тенісний турнір в Тайбеї

Українська біатлоністка перемогла на чемпіонаті Європи у спринтерській гонці

Українське місто прийматиме Чемпіонат Європи з боксу

Стінг заспіває гімн України перед боєм Володимира Кличка 29 квітня

Об'єктивно найкраща збірна у світі: зі змагань у Японії повернулись українські паралімпійці