Вероніка Марченко
world archery

Українська лучниця перемогла росіянку в фіналі чемпіонату Європи

Вирішальне змагання завершилось "всуху" на користь українки

Українська спортсменка Вероніка Марченко виборола "золото" на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука, у фіналі обійшовши за точністю лучницю з РФ Євгенію Тимофєєву, передає "Новое Время".

Зазначається, що вирішальний поєдинок завершився у трьох партіях на користь української лучниці – у підсумку 3:0 (30:27, 30:29, 28:26). Ще одна українка Лідія Січенікова боролася на чемпіонаті Європи за "бронзу", але поступилася Ангеліні Коенде з Франції – з результатом 4:6 (29:28, 30:30, 28:29, 27:30, 28:28).

Як повідомляв 5.UA, троє українських лучниць – Вікторія Дьякова, Марія Школьна та Олена Борисенко – у 2015 році вони перемогли у командній першості на чемпіонаті світу, що проходив у Данії.

Дивіться також фотогалерею на тему:

Росія обрала представника для "Євробачення-2017" – співачка виступала в окупованому Криму
Отримано режим тиші для відновлення ЛЕП біля Авдіївки – Жебрівський

Порошенко нагородив шахістку Музичук орденом княгині Ольги III ступеня

Збірна України з футболу посіла 31-у сходинку у рейтингу FIFA

"Незламна українка": Історія біатлоністки, що завоювала повний комплект паралімпійських медалей у Сочі

WBC дискваліфікувала російського боксера Повєткіна "на невизначений період"

Українську спортсменку за допінг позбавили олімпійської медалі

Українська тенісистка перемогла на престижному міжнародному турнірі WTA серії в Дубаї