Українська біатлоністка
5 канал

Українським біатлоністкам за "золото" Олімпіади-2018 обіцяють квартиру з басейном

Олімпійську трасу українку випробують уже наступного тижня під час виступу в етапі Кубку світу у Кореї

Українські біатлоністки Юлія Джима та Анастасія Меркушина отримали звання найкращих спортсменок зимових місяців. Звання найкращих надали і тренерам біатлоністок, передає "5 канал".

Як відомо, обидві спортсменки у складі збірної України вибороли срібло на чемпіонаті світу.

Крім того, Анастасія Меркушина у грудні 2016 року здобула бронзу в естафеті на етапі Кубка світу в словенській Поклюці та двічі перемогла на Кубку IBU у спринті та одиночній змішаній естафеті в італійському Ріднау.

У січні вже олімпійська чемпіонка 2014 року Юлія Джима взяла повний комплект нагород чемпіонату Європи в Польщі - золото у спринті, срібло у гонці переслідування і бронзу в змішаній естафеті.

"Хотів би побажати, щоб і в індивідуальних змаганнях бачили вас також у наступному році, в олімпійському році тільки на вищих ступенях п'єдесталу пошани", – сказав президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

Як стало відомо, вже наступного тижня спортсменки виступатимуть в етапі Кубку світу у Кореї. Там вони зможуть випробувати олімпійську трасу.

Додамо, що до 23-х зимових Ігор залишився всього рік - Олімпіада відбудеться в південнокорейському Пхьончхані 2018 року. Тепер біатлоністи ведуть активну підготовку, і в них навіть є мотивація боротися за заповітне золото. У федерації біатлону за першу медаль обіцяють квартиру з басейном у центрі Києва.

"Уже сьогодні ми починаємо думати про Олімпійські ігри. І я першим хочу зробити такий крок і сказати нашим дівчатам і хлопцям, що перший, хто завоює олімпійську медаль, отримає квартиру в центрі міста. Це будинок високого класу із басейном на даху, спортзалом, дитячим садком. Той, хто стане золотим чемпіоном, першим отримає цю квартиру", - запевнив президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак.

Як повідомлялося, 27 січня цьогоріч українська біатлоністка Юлія Джима перемогла на чемпіонаті Європи у спринтерській гонці.

Поки українські бійці відзначали Масляну, гібридна армія Путіна салютувала "Дню радянської армії"
100 одиниць техніки та винищувачі НАТО: Естонія відзначає "особливий" День незалежності – відео

"Останній самурай" Європи у свої 70 вчить черкащан карате

Світоліна здобула для України другу перемогу у матчі Кубка Федерації з Австралією

Українська легкоатлетка перемогла на міжнародному турнірі Indoor ISTAF у Берліні