українська легкоатлетка Олеся Повх
uaf.org.ua

Українська легкоатлетка перемогла на міжнародному турнірі Indoor ISTAF у Берліні

Олеся повх встановила новий найкращий результат сезону – 7,14 с

Українка Олеся Повх перемогла на престижному міжнародному легкоатлетичному турнірі Indoor ISTAF, який відбувся напередодні в Берліні. Спортсменка виборола першість на дистанції 60 метрів і водночас закріпила за собою найкращий результат сезону - це 7,14 секунди. У світовому топ-листі цей час четвертий.

Нагадаємо, у лютому Олеся Повх уже перемагала на турнірах у Дюссельдорфі і Мондвіллі.

Як повідомляв 5.UA, українська тенісистка Еліна Світоліна обіграла Шуай Пенг з Китаю у фінальному матчі тенісного турніру серії WTA Taiwan Open у Тайбеї.