112.ua

Нові перемоги в Ріо: український легкоатлет виборов "золото" Паралімпіади в Ріо

Це вже 19 "золото" в скарбничці національної збірної

Український легкоатлет Ігор Цвєтов виграв золоту медаль Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, показавши найкращий час у бігу на 200 метрів. Це вже друга медаль спортсмена на змаганнях у Ріо-де-Жанейро. Про це повідомляє УНІАН.

Як зазначається, Цвєтов виступає в категорії Т35 (для спортсменів з церебральним паралічем). Йому вдалося подолати дистанцію за 25,11 секунди, встановивши особистий рекорд. Другий результат у цій дисципліні показав бразилець Фабіо Да Сілва Бордіньон, третім прийшов аргентинець Ернан Баррето.

Як повідомляється, це вже 19 "золото" для України на Паралімпіаді в Ріо.

Нагадаємо, за даними НОК, у четвертий змагальний день на Паралімпіаді українці здобули рекордну кількість медалей.

Нардеп: Цифр держбюджету-2017 у комітетах ще немає
    Експерт: У держбюджеті видатки на оборону мають скласти 129 млрд грн

НОК: у четвертий змагальний день на Паралімпіаді українці здобули рекордну кількість медалей

Дивовижні результати на Паралімпіаді: українські плавці зайняли всі сходинки п'єдесталу в Ріо

Паралімпіада-2016: Українська бігунка здобула золоту медаль, встановивши світовий рекорд