invasport.org.ua

Паралімпіада-2016: Українська бігунка здобула золоту медаль, встановивши світовий рекорд

Українка Лейла Аджаметова завоювала "золото" у бігу на 100 м зі світовим рекордом 11,79 секунд

Ще одне "золото" в української паралімпійської збірної - його завоювала Лейла Аджаметова у бігу на 100 м, встановивши при цьому світовий рекорд. Про це повідомляє "Спорт Онлайн".

"У змаганнях з легкої атлетики українка Лейла Аджаметова (Т13) завоювала золото у бігу на 100 м зі світовим рекордом 11,79 секунд", - йдеться у повідомленні.

Другою фінішувала південноафриканка Ільзе Хейз, програвши українці 0,12 секунд. Трійку призерів замкнула американка Кім Кросбі (12,24 с).

Зазначається, що медаль Аджаметової стала 14-ю золотою нагородою для збірної України. На даний момент в активі українців 39 нагород: 14 золотих, 10 срібних і 15 бронзових.

Нагадаємо, український веслувальник на Паралімпіаді виборов "золото" і встановив рекорд.

Штаб АТО: Окупанти обстріляли Широкине із 122-мм артилерії