bun.com.ua

Успіх паралімпійців в Ріо: українці здобули "золото" та два "срібла"

Національна збірна може похизуватися 12 медалями за два дні змагань

На Паралімпіаді в Ріо у другий день змагань українська збірна здобула ще три медалі, піднявшись у командному заліку на 6-е місце. Про це йдеться на офіційному сайті змагань.

Зазначається, що у п'ятницю, 9 вересня, у Ріо завершилися змагання з дзюдо для паралімпійців. У ваговій категорії до 57 кг серед жінок українка Інна Черняк виборола "золото". У фіналі наша спортсменка подолала Аруйю Люсію Тейшейру да Сілву з Бразилії.

У цій же категорії "бронзу " розділили дві представниці Японії - Юнко Хіросі і Хана Сео.

Крім того, у ваговій категорії до 73 кг серед чоловіків паралімпійське "срібло" завоював Дмитро Соловйов , який у вирішальній сутичці за "золото" поступився місцем спортсмену з Азербайджану Рамілю Гасимову.

Цього ж дня на Паралімпіаді завершились змагання для спортсменів зі стрільби з пневматичного пістолета. У цій дисципліні на відстані у 10 метрів серед жінок українка Ольга Ковальчук виборола срібну нагороду. Наша спортсменка у фіналі показала результат - 191,2 бали. Ковальчук поступилася Сарех Джаванмардідодмані (193,4) з Ірану, але випередила бронзового призера Айсегюль Пехліванлар (172,3), що представляла Туреччину.

Таким чином, за підсумком двох днів змагань на Паралімпіаді в Ріо, збірна України має 12 медалей, з яких дві - золоті.

Нагадаємо, українські паралімпійці за перший день Ігор здобули 9 нагород.

Делегація підкомітету ООН отримала безперешкодний доступ до приміщень СБУ в усіх областях
    Кличко – про проведення "Євробачення-2017" у Києві: "Столиця об'єктивно – найбільш підготовлене місто"