Паралімпіада-2016: Паралімпійський рекордсмен про шанси України на медалі

У Ріо-де-Жанейро розпочалися Паралімпійські ігри

"У нас вперше найпотужніша збірна за всю історію, і я переконаний, що наші хлопці та дівчата зможуть гідно представити нашу Україну на Паралімпійських іграх у Бразилії", - заявив в ефірі "Інформаційного ранку" паралімпійський рекордсмен світу з плавання Олег Іваненко.

"У нас найпотужніша збірна з плавання, на минулому чемпіонаті Європи ми зайняли перше місце, і ми маємо всі шанси на Паралімпіаді бути дуже-дуже високо з плавання. У нас з’явилися нові види спорту: волейбол сидячи і настільний теніс", – додав паралімпієць.

Іваненко назвав головних конкурентів для українців: "Дуже потужні американці, дуже потужні англійці, тому що звідти пішов весь паралімпійський рух і вони дуже сильні, і можливо Китай".

"Бразилія досить непогано підготовлена до Паралімпійських ігор, і я думаю, що все пройде на високому рівні", – повідомив рекордсмен світу з плавання.

"Мужність українців просто неймовірна, і ми доказуємо всьому світу, що у будь-яких складних ситуаціях ми настільки потужні, що ми непереможні", – додав Іваненко.

Попередній матеріал
Слободян: На лінії розмежування у Мар'їнці застрягли понад дві сотні авто
Наступний матеріал
Президент "Антонова" пояснив умови контракту з Китаєм

У Ріо-де-Жанейро стартує Паралімпіада-2016

Паралімпіада: в України ще два срібла та бронза