Фото kiev.klichko.org

Кличко – про проведення "Євробачення-2017" у Києві: "Столиця об'єктивно – найбільш підготовлене місто"

  Київ з повагою ставиться до всіх міст, які подавали заявки на участь в конкурс, наголосив політик

  Київ має досвід проведення заходів міжнародного рівня. Про таке повідомив очільник Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook.

  "Друзі! Нарешті оголосили місто, яке прийматиме Євробачення в наступному році. Я переконаний, Київ гідно і на високому рівні проведе пісенний конкурс. Cтолиця об'єктивно – найбільш підготовлене і пристосоване для проведення такого рівня заходів місто. Окрім досвіду проведення Євробачення, яке Київ приймав у 2005-ому, в українській столиці також проводився фінал чемпіонату Європи з футболу Євро-2012. У нас є позитивний досвід та всі можливості гідно підготуватися і на найвищому рівні провести конкурс у столиці", – сказав Кличко.

  Він також висловився щодо майданчика, де відбудеться пісенний конкурс, – Міжнародний виставковий центр біля метро Лівобережна. За його словами, ця будова може прийняти до 50 тисяч глядачів. Щодо інфраструктури, Кличко прозвітував, що у Києві два аеропорти, і "саме столиця має найкраще авіасполучення з іншими містами та країнами Європи і світу". Також у Києві достатня кількість готельних номерів різного рівня, які зможуть прийняти гостей фестивалю. У столиці сьогодні 265 готелів, в яких можуть розміститися понад 23 тисячі осіб.

  Він також зауважив, що Київ з повагою ставиться до всіх міст, які подавали заявки на участь в конкурсі і хотіли приймати Євробачення і закликав усіх долучатися до організації музичної події. "Ми будемо раді бачити всіх, розглядати ідеї та допомогу, щоб зробити Євробачення великою подією. Оскільки проведення такого рівня заходів – це промо всієї країни", – наголосив Кличко.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше стало відомо, що містом-господарем Євробачення-2017 стає Київ. Після ього очільник Одеси Михеїл Саакашвілі заявив, що такий вибір оргкомітету конкурсу – "Ще один приклад договірняків та брехні".

  Попередній матеріал
  Успіх паралімпійців в Ріо: українці здобули "золото" та два "срібла"
  Наступний матеріал
  Головні події дня в одному відео: загострення ситуації на Сході, страйк забудовників

  "Євробачення 2017": Аласанія розповів, за якими критеріями не пройшли Дніпро та Одеса

  Експерт про вибір міста-господаря Євробачення-2017: Одесити дуже засмутилися

  Нищук розповів, скільки Київ витратить на Євробачення-2017

  Оголошення переможця відбору міста-господаря конкурсу Євробачення-2017 – відео

  Євробачення-'2017: Організатори конкурсу спростували фейк російських ЗМІ

  Боротьба трьох міст: хто прийматиме Євробачення 2017?