"Євробачення 2017": Аласанія розповів, за якими критеріями не пройшли Дніпро та Одеса

  Один з факторів, який враховували експерти, - гарантування безпеки для глядачів

  Одним з важливих критеріїв вибору міста-господаря пісенного конкурсу "Євробачення-2017" була безпека. Про це повідомив ген директор НТКУ Зураб Аласанія, передає "Громадське радіо".

  Так, за його словами, Одеса отримала жовтий рівень безпеки. Через це СБУ буде складно забезпечувати порядок в місті, враховуючи історію з "кримськими диверсантами".

  Крім того, експерти під час вибору міста звертали увагу на заплановану локацію проведення конкурсу. Так, за словами Аласанії, Дніпро пропонував палац спорту в занедбаному стані. Крім того, у Дніпрі відчувався брак сертифікованих готелів у потрібній кількості.

  Таким чином, Міжнародний виставковий центр у Києві, в якому буде проходити "Євробачення – 2017", виявився найбільш вдалим та підготованим місцем для проведення конкурсу. Наразі він практично порожній, але це приміщення відповідає необхідним параметрам, зокрема, підходить за висотою, що дозволяє працювати з необхідною технікою.

  "Кожен експерт враховує свою сферу. Політична проблема полягала в тому, щоб зібрати всіх людей разом і прийняти рішення. Це і було останньою затримкою, яка мене дратувала", - зазначив гендиректор НТКУ.

  Нагадаємо, сьогодні, 9 вересня, було оголошено, що Євробачення-2017 прийматиме місто Київ.

  Як повідомлялося, голова одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі вважає, що вибір міста-господаря Євробачення є "ще одним прикладом договірняків та брехні".

  Попередній матеріал
  Розкрадання на реконструкції НСК "Олімпійський" під час Євро-2012: прокуратура провела обшуки
  Наступний матеріал
  Делегація підкомітету ООН отримала безперешкодний доступ до приміщень СБУ в усіх областях

  Експерт про вибір міста-господаря Євробачення-2017: Одесити дуже засмутилися

  "Ще один приклад договірняків та брехні" – Саакашвілі прокоментував вибір міста-господаря Євробачення-2017

  Стало відоме місто-господар Євробачення-2017

  Нищук розповів, скільки Київ витратить на Євробачення-2017