Євробачення-'2017: Організатори конкурсу спростували фейк російських ЗМІ

  Фейк розповсюдило російське видання

  Організатори міжнародного пісенного конкурсу Євробачення спростували інформацію про те, що в 2017 році він нібито може відбутися в Росії замість України. Про це написав один із російських порталів, якому організатори дали роз'яснення, повідомляє "Новое время".

  Раніше російський фейк про те, що в України можуть відібрати право на проведення Євробачення, розповсюдило російське видання, повідомивши, що якщо українська влада до жовтня не прийме рішення, яке місто буде приймати конкурс, право на його проведення нібито перейде до Росії або Австралії (третє і друге місце).

  Незважаючи на це, в Європейській телерадіомовній корпорації підкреслили, що захід точно пройде в одному з українських міст. "Приймаюче місто змагання буде оголошено в установленому порядку. Будь-які зміни будуть повідомлені на сайті Євробачення", – наголошується в заяві.

  Як повідомляв 5.ua, завтра оргкомітет збирається назвати місто, що прийме "Євробачення–2017". У НТКУ назвали два міста-фаворити на проведення пісенного конкурсу.

  Попередній матеріал
  Білоруса, який на Паралімпіаді в Ріо виніс російський прапор, відсторонили від змагань
  Наступний матеріал
  Нова столична забудова: внаслідок будівництва пошкоджено стелу на станції метро "Героїв Дніпра"

  Євробачення-'2017: Організатори конкурсу спростували фейк російських ЗМІ

  Завтра оргкомітет збирається назвати місто, що прийме Євробачення-2017

  Експерт: Київ найкраще готовий приймати в себе Євробачення

  Кириленко розповів, яке місто має найкращі стартові позиції для проведення Євробачення-2017