bykvu.com

У НТКУ назвали два міста-фаворити на проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017

  Міста-претенденти мають свої серйозні недоліки та йдуть "ніс у ніс", переконують організатори

  З-поміж міст-претендентів на проведення Євробачення-2017 значні переваги мають два міста – Київ і Одеса. Про це повідомив генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія на сторінці у Facebook.

  "Два з трьох міст мають значні переваги: Київ та Одеса. Ніс у ніс йдуть. Але й в кожного з них є недоліки. Різні, проте серйозні в обох випадках", – написав він.

  Крім того, як повідомив Аласанія, робоча група Оргкомітету продовжує уточнювати позиції. "Ще тиждень? Інтрига повністю в дусі Євробачення", – написав він.

  Як відомо, за можливість проведення міжнародного пісенного конкурсу наразі змагаються три міста – Київ, Дніпро, Одеса, однак, як стверджують організатори, кожне місто має низку недоліків.

  "Україна фактично не має арени, сцени, на якій може бути проведений конкурс. Тобто безапеляційно ми не могли сказати ні у травні, ні в червні, ні в липні, що Київ або Львів, або Одеса, або будь-яке інше місто в Києві, в Україні мають можливість провести конкурс", – повідомив заступник генерального директора НТКУ Олександр Харебін.

  Як інформував 5.ua, сьогодні, 25 серпня, о 15:00 мав відбутись брифінг, на якому планували оголосити переможця відбору міста-господаря пісенного конкурсу, однак його без пояснення причин скасували.

  Раніше у Національній телекомпанії (НТКУ) затримку з визначенням міста-переможця на проведення Євробачення-2017 пояснювали технічними і фінансовими труднощами, які є у міст, які подали заявки.

  Попередній матеріал
  Порошенко обговорив з генсеком НАТО ескалацію конфлікту на Донбасі
  Наступний матеріал
  Байден: "Північний потік-2" невигідний Європі
  Теги:
  Loading...

  Євробачення-2017: оголошення міста-господаря конкурсу вкотре перенесли

  Стало відомо, коли Україна визначиться із містом-господарем "Євробачення-2017"

  На Євробачення з бюджету виділили 450 млн грн

  У Дніпрі представили грандіозний проект арени для "Євробачення-2017"