politrussia.com

Байден: "Північний потік-2" невигідний Європі

  Проект кількох європейських компаній та російського "Газпрому" з розбудови газопроводу дном Балтійського моря – "погана угода" для Європи

  Побудова додаткових ниток газопроводу дном Балтійського моря для збільшення обсягів постачання російського газу до країн-членів ЄС у рамках проекту "Північний потік-2" невигідна Європі. Про це у четвер, 25 серпня, заявив віце-президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден, виступаючи у столиці Швеції Стокгольмі, де він перебуває з візитом, повідомляє Deutsche Welle. Проект газогону "Північний потік-2" він назвав "поганою угодою" для Європи.

  Йдеться, що в березні цього року лідери Угорщини, Латвії, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини, Чехії та Естонії направили голові Європейської Комісії Жану-Клоду Юнкеру листа, в якому висловилися проти будівництва нового газогону з Росії. Якщо проект буде реалізований, це потягне за собою "потенційно дестабілізуючі геополітичні наслідки", вказувалося в документі. Європейські лідери тоді нагадали, що через події в Україні поставки російського газу в Європу мають яскраво виражений політичний підтекст.

  Як повідомляв 5.ua, вісім країн ЄС вважають "Північний потік-2" геополітичною загрозою

  Попередній матеріал
  У НТКУ назвали два міста-фаворити на проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017
  Наступний матеріал
  В Ужгороді автівка п'яного прикордонника перекинулась під час втечі від поліцейських
  Теги:
  Loading...
  ЄС може повністю відмовитись від проекту "Північний потік-2" – Коболєв

  ЄС може повністю відмовитись від проекту "Північний потік-2" – Коболєв

  Польща відмовилась від будівництва газогону "Північний потік-2" – ЗМІ

  Польща відмовилась від будівництва газогону "Північний потік-2" – ЗМІ