Фото із відкритих джерел

Українські паралімпійці за перший день Ігор здобули 9 нагород

Дуже вдалий старт української збірної на XV літніх Паралімпійських іграх

9 медалей вже завоювала українська команда на Паралімпіаді у Ріо-де-Жанейро. Перше золото здобув плавець Євген Богодайко – на стометрівці на спині. Срібну медаль здобув ще один плавець – Денис Дубров відзначився у дисципліні брас.

У плаванні бронзу здобули ще Ярослав Семененко і Оксана Хруль – у чоловічій і жіночій стометрівці. Крім того, у жіночому фрістайлі третє місце здобула Ольга Свідерська.  Серед жінок бронзу у турнірі із дзюдо здобула українка Юлія Галінська, а серед чоловіків – Давид Хорава.

Ще раніше бронзові медалі завоювали Роман Данилюк та Руслан Катишев. Данилюк виборов третє місце у штовханні ядра. Його результат – 15 метрів 94 сантиметри. Це особистий рекорд спортсмена. Руслан Катишев здобув бронзу у стрибках в довжину. Українець стрибнув на 6 метрів 20 сантиметрів. І це лише результати за перший день змагань.

Загалом за медалі боротимуться майже 4,5 тисячі спортсменів зі 161 країни світу. Триватимуть літні Паралімпійські ігри до 18 вересня. Зараз Україна у загальному медальному заліку перебуває на 9-му місці. У трійці лідерів – Китай, Велика Британія та Узбекистан.

Суд Лондона в січні розгляне позов через "борг Януковича"
    КНДР провела наймасштабніше випробування ядерної зброї, яке викликало землетрус – ЗМІ

Українські паралімпійці Катишев та Галінська здобули ще дві медалі в Ріо

Білоруса, який на Паралімпіаді в Ріо виніс російський прапор, відсторонили від змагань