Олександр Повєткін
Олександр Повєткін sport.bigmir.net

WBC дискваліфікувала російського боксера Повєткіна "на невизначений період"

  На боксера також буде накладено штраф у 250 тисяч доларів

  Всесвітня боксерська рада (WBC) ухвалила рішення про дискваліфікацію російського боксера, що виступає у надважкій ваговій категорії, Олександра Повєткіна на невизначений період. Про це повідомляє "УП".

  Як зазначається, на російського боксера також буде накладено штраф у 250 тисяч доларів за провалені допінг-тести на мельдоній та остарін. Перший тест було проведено у квітні 2016 року, а другий – у грудні того ж року.

  Згідно з рішенням WBC, Повєткін може клопотати про повернення до рейтингу через рік після цієї постанови у разі, якщо його допінг-тести будуть негативними. Весь цей рік російський спортсмен повинен буде за свій рахунок проходити тести WADA згідно спеціально розробленого протоколу.

  Утім, якщо Повєткін надасть організації нові докази, що можуть його виправдати або пом'якшити його провину, WBC залишає за собою право переглянути таке рішення.

  А от президент Всесвітньої боксерської ради (WBC) Маурісіо Сулейман підкреслив, що організація може застосувати додаткові санкції щодо Повєткіна після вердикту суду присяжних.

  Зазначимо, що 13 лютого цьогоріч суд присяжних США визнав Алєксандра Повєткіна винним в тому, що він приймав мельдоній після його офіційної заборони.

  Нагадаємо, у грудні 2016 року розслідування WADA викрило понад 1 тисячу російських спортсменів, що вживали допінг.

  Попередній матеріал
  Bellingcat опублікувала нові дані щодо катастрофи МН-17 над Донбасом – до трагедії причетний офіцер РФ
  Наступний матеріал
  Заслужений журналіст України Микола Шлапак помер під час відрядження в АТО

  Українську спортсменку за допінг позбавили олімпійської медалі

  У РФ забрали Чемпіонат світу-2017 з бобслею і скелетону через допінговий скандал

  WBA може позбавити боксера Ф'юрі усіх титулів через допінг – ЗМІ