Паралімпійська збірна України з лижних перегонів та біатлону
Міністерство молоді та спорту

Об'єктивно найкраща збірна у світі: зі змагань у Японії повернулись українські паралімпійці

На Кубку світу з лижних перегонів та біатлону вони вибороли 33 медалі

Національна паралімпійська збірна України з лижних перегонів та біатлону повернулася з Японії. Там спортсмени брали участь у змаганнях Кубку світу, передає "5 канал".

Повернулися спортсмени зовсім не з порожніми руками – з Японії привезли 33 медалі. З них 11 золотих, 9 срібних та 13 бронзових. Загалом у змаганнях взяв участь 21 український паралімпієць.

Найбільше нагород виборола Олександра Кононова – чотири медалі за чотири дні. Однак, це ще не всі перемоги збірної з лижних перегонів та біатлону. Від початку сезону спортсмени завоювали 211 медалей, з них 77 – це золоті. Нині за цим результатом українська збірна є найкращою в світі.

Більш детально дивіться у сюжеті:

Гройсман зірвав оплески в Раді за відповідь Соболєву про блокаду в ОРДЛО – відео
Росія зосередила біля кордону з Україною десятки сучасних танків – відео

Міжнародний паралімпійський комітет заборонив спортсменам з РФ брати участь у відборі до Ігор-2018

На Львівщині відбувається Кубок світу з лижних гонок та біатлону серед паралімпійців

Паралімпійський чемпіон Віктор Дідух: В професійному спорті потрібно знати свої помилки і тримати себе у формі

У київському метро відкриють виставку світлин українських паралімпійців

Порошенко: Українська збірна засвідчила свою авангардну роль у світовому паралімпійському русі